Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline jkymmel

Homemade box

Soovitatud postitused

VIP

Seda ei ole raske teha ju :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ojaa, mulle meeldib see box hea madal, peaks varsti tõuksi tallaka saama, et siis õhtul nsm grindime ja slidime jkymmeliga :P, ma too naaber jah, vaadake mis materjali võib olla vanades keldrites, mu keldris mingit igast pahna, vb teeme millaski veel midagi, vb veel mõne boxi :):D

 

Kes ei tea mis asi see on siis, et see on siuke asi nagu mis skeitparkides ka on ja seal nsm slidetakse :D


salme.bmp

 

Virgo mu hõumi.

Tibu mu iidol.

Salme mu jumal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võiks tsipake kõrgem olla .

Muidu kena .


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nii madalat boxi annab sõita ju. Kõrgem võiks kindlasti olla ja grind äär pikem. Siuke box on ma arvan, et ca. 10 minutit kui materjal olemas. Sellisele boxile ma arvan, et ma teeks flip nose grindi ka ära. Aga noo vähemalt viitsimise eest tubli töö. Ilus manual box on see. :)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Euro alusele paar vineeri tükki peale pandud lihtsalt ju? Mis siin nii erilist on :D

Ma ei jaga sellest skeitimisest eriti midagi ega saa päris täpselt aru mis asi see on, aga vähemalt ise tehtud. (Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Author of the topic Postitas
Nii madalat boxi annab sõita ju. Kõrgem võiks kindlasti olla ja grind äär pikem. Siuke box on ma arvan, et ca. 10 minutit kui materjal olemas. Sellisele boxile ma arvan, et ma teeks flip nose grindi ka ära. Aga noo vähemalt viitsimise eest tubli töö. Ilus manual box on see. :)

 

Teeme varsti kõrgema ka, aga eks sa tee 10 minutiga, vahepeal vaja jäätist ka süüa :)

pealegi ega jupid õiges suuruses ei olnud... kõik pidi ikka ise lõikama :)

äär tuli ka ikka korralikult üle lihvida ja puhtaks teha :) muidu oleks õige suurusega ääre pand aga ei olnd millegagi lõigata :S

Ega tglt on jh veits madal aga nh, libiseb naq mdea mis asi :D paremini kui ükskõik mis ma proovind olen.

Vaha asemel küünal ka aga ikkagi libiseb haigelt.

 

---------- Postitused liidetud 20:44 ---------- Esimene postitus oli tehtud 20:43 ----------

 

Ei näe pilti.

Pilte on mitu btw, proovi refreshida või muud brauserit

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

harjutamiseks hea, kuid sinna saab hakkama iga trikiga, pmst trikkidest väljatulemist eisaa sa seal harjutada, sest vahetpole kuidas kukud, ikka teed ära..

niiet ehita aga mõnuga 1 kõrgem box ka kõrvale :)

edu muidu, gl harjutamisel, aint viska oma tõuks ära ja osta rula


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Author of the topic Postitas
harjutamiseks hea, kuid sinna saab hakkama iga trikiga, pmst trikkidest väljatulemist eisaa sa seal harjutada, sest vahetpole kuidas kukud, ikka teed ära..

niiet ehita aga mõnuga 1 kõrgem box ka kõrvale :)

edu muidu, gl harjutamisel, aint viska oma tõuks ära ja osta rula

 

Tahaks teha jh kõrgema...

 

Kuule, vaata nüüd tähelepanelikult pilte uuesti, mis on boxi peal ühel pildil :D

pole kunagi tõuksi sõitnud :S

Kui Robinit mõtlesid siis ega tal praegu tõuksi polegi :D

Tagakahvel katki natuke...

P1160367.JPG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nojust, räägisite ju mingist tõuksist enne :D


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

njah. mulla meeldib tõux, ja box on alguses hea grindimist õppida, ega jkymmel ka mingi eriline pro pole, me alles õpime, ja mul pole jah praegu, mingi see hiina junn on katki.:D


salme.bmp

 

Virgo mu hõumi.

Tibu mu iidol.

Salme mu jumal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.