Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Arvuti kohta.

Soovitatud postitused

VIP

Mälu jääb minuarust natuke väheseks :)

Mõni vaba mälupesa on?

Graafikakaart on hea :)


I see the truth an I feel the lies

But so many different views in so many different eyes

Make us paralysed, where all so hypnotized

From all the fluorides and chem. trails up in the skies

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei oska öelda, ennem oli 512 mb mälu , nüüd pmst 6x :D

 

512mb x 6 annab ikka rohkem kui 2Gb :P ja pildi pealt loen välja , et seal 2Gb.

 

Küsiks huvi pärast , mis sa ka maksid selle "paranduse" eest? :D


I see the truth an I feel the lies

But so many different views in so many different eyes

Make us paralysed, where all so hypnotized

From all the fluorides and chem. trails up in the skies

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
512mb x 6 annab ikka rohkem kui 2Gb :P ja pildi pealt loen välja , et seal 2Gb.

 

Küsiks huvi pärast , mis sa ka maksid selle "paranduse" eest? :D

 

ma ei kujuta ette , mul sai arvuti välku , välja vahetati kõik asjad, ainult korpus sama :D

isa maksis ma ei tea D:

 

minuarust peaks 4GB olema , kuskilt lugesin et kokku on 4Gb


fgjjhdd0.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mälu jääb minuarust natuke väheseks :)

Mõni vaba mälupesa on?

Graafikakaart on hea :)

 

Graafikakaart on hea? What the fuck? Kust sa seda sealt pildilt nägid?

Seal on Protsessor ja Mälu ainult. Kui protsessor E0 stepinguga on, siis päris pandav asi. Mälu näitab 2GB. Sellise prose jaoks kindlasti vähemalt nelja vaja. Oleneb ka muidugi siini kiirusest. Kui PC6400 mälud on, siis nelja. DDR2 / DDR3 on küsimus ainult. Mälud on praegu sellele prosele tüütuseks. Tõmba endale CPU-Z parem ja tseki sellega kõik näitajad üle. Nii väheste aspektidega ei ole võimalik eriti head ülevaadet teha sellele arvutile. Samahästi võiks küsida. "Mul V6 mootor autol. Kas mu auto on hea nüüd?" Nagu autode juureski on vaja teada registrimassi ja teisi omadusi. Nii ka arvutil. Emaplaadist oleneb ka suur osa. Kui kiiresti ta suudab andmeid töödelda ja neid edastada. Mis kiibistik jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Graafikakaart on hea? What the fuck? Kust sa seda sealt pildilt nägid?

Seal on Protsessor ja Mälu ainult. Kui protsessor E0 stepinguga on, siis päris pandav asi. Mälu näitab 2GB. Sellise prose jaoks kindlasti vähemalt nelja vaja. Oleneb ka muidugi siini kiirusest. Kui PC6400 mälud on, siis nelja. DDR2 / DDR3 on küsimus ainult. Mälud on praegu sellele prosele tüütuseks. Tõmba endale CPU-Z parem ja tseki sellega kõik näitajad üle. Nii väheste aspektidega ei ole võimalik eriti head ülevaadet teha sellele arvutile. Samahästi võiks küsida. "Mul V6 mootor autol. Kas mu auto on hea nüüd?" Nagu autode juureski on vaja teada registrimassi ja teisi omadusi. Nii ka arvutil. Emaplaadist oleneb ka suur osa. Kui kiiresti ta suudab andmeid töödelda ja neid edastada. Mis kiibistik jne.

 

noja , eks pärast vaatab ,

ja alla ma kirjutasin et mul Ati Radeon HD 4550 videokaart vms


fgjjhdd0.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

suht õigus see arvuti on vanaraud mul hd 4870 ja 4gb mälu ja amd athlon 2 x4 630 prose ja mul ei jookse mängud täisvõimsule super hästi siis ma ei hakka sinu omast rääkimagi ja praegu on juba hd 5970 4gb olemas maksab 20799 nii et videokaarte võrreldes siis tõsiselt vii see prügimäele ja muretse endale korralik

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
suht õigus see arvuti on vanaraud mul hd 4870 ja 4gb mälu ja amd athlon 2 x4 630 prose ja mul ei jookse mängud täisvõimsule super hästi siis ma ei hakka sinu omast rääkimagi ja praegu on juba hd 5970 4gb olemas maksab 20799 nii et videokaarte võrreldes siis tõsiselt vii see prügimäele ja muretse endale korralik

 

peaasi et ruuni ja csi veab välja , ma mingisi Gtasi eriti ei viitsigi mängida , ja mu vana cpu vedas Sampi välja mis oli 1000000x sitem

 

eriline arvuti friik ka pole , et kõik peaks mingi tipus olema ,


fgjjhdd0.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

TRa kõigil ei pea nahhuj 20 tonnised arvutid olema. Sõbral 3 tonnine arvuti. Ram 1gb, prose 3,o, videokaart 512mb, ja enamus mängud veab välja

Gta4 läks lowi pealgi tööle. Ajate, siin vii prügimäele. Äkki ta pole arvuti pede, et hakkab 20 tonniga videokaarti siin ostma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
suht õigus see arvuti on vanaraud mul hd 4870 ja 4gb mälu ja amd athlon 2 x4 630 prose ja mul ei jookse mängud täisvõimsule super hästi siis ma ei hakka sinu omast rääkimagi ja praegu on juba hd 5970 4gb olemas maksab 20799 nii et videokaarte võrreldes siis tõsiselt vii see prügimäele ja muretse endale korralik

 

Kas Sa pole mõelnud, et kõik võib olla pole nii rikkad, kui Sina, et raatsiksid endale 20 tonni eest närust graafikakaarti osta, anna andeks, kuid arvan, et asjadega, mis Sulle on Sinu vanemad ostnud pole mõtet eputada. Kui Sa kord ise tööle lähed, siis näed, et 20 tuhat pole just väga kerge teenida ning vaevalt sa hakkaksid oma raha eest teenitud asju prügimäele loopima, vaid sellepärast et GTA IV Sul põhjas graafikaga ei jookse.


I'm trying to be a better person.

 

dmeb08.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas Sa pole mõelnud, et kõik võib olla pole nii rikkad, kui Sina, et raatsiksid endale 20 tonni eest närust graafikakaarti osta, anna andeks, kuid arvan, et asjadega, mis Sulle on Sinu vanemad ostnud pole mõtet eputada. Kui Sa kord ise tööle lähed, siis näed, et 20 tuhat pole just väga kerge teenida ning vaevalt sa hakkaksid oma raha eest teenitud asju prügimäele loopima, vaid sellepärast et GTA IV Sul põhjas graafikaga ei jookse.

 

+1, muud pole öelda.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
suht õigus see arvuti on vanaraud mul hd 4870 ja 4gb mälu ja amd athlon 2 x4 630 prose ja mul ei jookse mängud täisvõimsule super hästi siis ma ei hakka sinu omast rääkimagi ja praegu on juba hd 5970 4gb olemas maksab 20799 nii et videokaarte võrreldes siis tõsiselt vii see prügimäele ja muretse endale korralik

 

Ilmselgelt on tegu poolearulise või väga noore inimesega. Eks me kõik oska netist videokaartide hindu välja otsida jah.

Ma muidugi võrlden alla tuhande krooni maksvat videokaarti kahekümne tuhandesega...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
suht õigus see arvuti on vanaraud mul hd 4870 ja 4gb mälu ja amd athlon 2 x4 630 prose ja mul ei jookse mängud täisvõimsule super hästi siis ma ei hakka sinu omast rääkimagi ja praegu on juba hd 5970 4gb olemas maksab 20799 nii et videokaarte võrreldes siis tõsiselt vii see prügimäele ja muretse endale korralik

 

Selles suhtes küsin , et mida sa selle 20kilose graafikakaardiga teeksid? Mängid mänge "täisvõimsusel"?? :P

Võtame näiteks Ati 4670 (hind 1200-1400kr) , GTA IV , Cod : Mw2 , Battlefield : Bc2 veab suurima resolutsiooniga välja.

Tegelikult ei ole eriline mängur aga ära tuleb ikka proovida :P .

Uudishimu pärast : äkki sul on andmed , milline see arvuti varem oli?

Soulja : sa küsisid : "kas see arvuti on hea?" - oleneb , mille jaoks sa seda kasutad :D

Minuarust tuleb sul endal selgusele saada , kas see arvuti sobib sulle või mitte :)

 

Tbh , endal kärssas ka kevadel vanal arvutil äikese tõttu emaplaat läbi. Oligi mingi vanemat sorti acorp , ostsin ültse uue arvuti.

7300.- ilma operatsioonisüsteemita. Praeguseni veab kõik uuemad mängud :)


I see the truth an I feel the lies

But so many different views in so many different eyes

Make us paralysed, where all so hypnotized

From all the fluorides and chem. trails up in the skies

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.