Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Telefoniga Netti ...

Küsimus

Üks mure,et kui ostsin endale telefoni Samsung Gt-S5230 Wifi siis algul sain wifiga netti aga nüüd ei saa.tean põhjust : põhjus see et panin midagi valesti või vaatasin neti asju ja panin midagi valesti.

 

kui lähen wifiga netti siis laeb natuke ja ütleb : Ootamatu tõrge. mida tuleks teha?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

12 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Author of the topic Postitas

2 varjanti sellel telefonil : üks tavaline ja teine sama aga ainult lõpus Wifi.

 

wifiga jh netti ei saa tegelikult. : ma teen nii panen wifi tööle . siis menüüst brauser ja sealt avaleht. ja natuke laeb siis ootamatu tõrge ütleb .

 

mul vend ostis sama suguse telefoni ja algul sai ta telefoniga netti midagi polnud viga. praegu saab ka jne...

 

ma proovisin erinevusi leida aga ei leidnud. et mis teisiti jne...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Naljakas jutt siia:D.Mu sõbra vend sai endale sünnaks uue puutetundliku telefoni ja siis öeldi, et ahh limiit on peal 150EEk ja särki värki...Käis koguaeg siis netis, kuigi ma mitu korda mainisin talle, et õu oled kindel, et see ikka tasuta on, tema vastas, et muidugi on, limiit on ju peal.Kuu lõpus tuli arve:D.8000EEK läks:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Naljakas jutt siia:D.Mu sõbra vend sai endale sünnaks uue puutetundliku telefoni ja siis öeldi, et ahh limiit on peal 150EEk ja särki värki...Käis koguaeg siis netis, kuigi ma mitu korda mainisin talle, et õu oled kindel, et see ikka tasuta on, tema vastas, et muidugi on, limiit on ju peal.Kuu lõpus tuli arve:D.8000EEK läks:D

 

nice,ma ei usu et mul raha võtab see net,aga kui tööle saan enda telefonil siis jälgin saldot koguaeg:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Mul SE Xperia X10 Mini Pro ja kodus olen, siis ka ei saa wifiga millegi pärast ühendust, aga nii palju kui mujal proovinud, siis ikka leiab ühenduse. Tegelikult väga erinevad telefonid küll, aga oled erinevates wifi levialades proovinud? (Loodan, et see väga loll küsimus polnud. Lihtsalt kui ise just telefoni sain ja kodus wifit üles ei leidnud, siis olin küll suht pettunud, et äkki ei hakkagi wifit leidma.)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

mul kodus wifi ruuter siis peaks saama,aga asi on seadistustes,ma panin midagi valesti ja ei oska tagasi panna et oleks õige. ma lülitan wifi sisse ja panen brauser sealt seaded ,sealt elisa Wap. sealt saan nii et panin neti lehe tööle ja siis kirjutab ootamatu tõrge.. mul vennal sama telf just ostis tal töötab sest ta pole midagi neti seadistuses midagi näppinud:D

 

kurb lugu,kuna keegi aidata ei saa ennem kui näinud vist:D?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

No kui su telefon wifit toetab, siis peaks manuaalis selle kohta ikka informatsiooni olema kuidas seadistada, või ei..? Mul on ka kodus wifi ruuter, aga telefoniga ühendust ikka ei saa, niiet seda väga suureks näitajaks ei peaks. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

ah jaa:D mulle anti käsiraamat või kuidas mida teha jne... kaasa kui ostsin telfi,vaatan seda ,äkki aitab:D

 

---------- Postitused liidetud 21:36 ---------- Esimene postitus oli tehtud 21:33 ----------

 

wow! sain netti:) tänks kõigile kes kaasa aitasid mõtelda ja enda juttu rääkisid:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.