Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Üldine arutlus

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Vajan abi selle mänguga xD

 

ja oleks ka paar küsimust nimelt et kõik mis sa seal oma käega ära lõhud need saad ka endale nagu kotti võtta vms eks

aga üks mingi tugev kivi , mille ma ära lõhun kuid midagi ei saa.

1 vend ütles et sellest saab seda axe või pickaxe teha.

 

Vbl on apps bug või mängu viga?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kui mängu hakkad tajuma siis läheb põnevaks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tere, kas see vastab tõele ja see on tavalises minecraftis et vahepeal tulevad mingid ogred ja werewolfid su baasi h2vitama?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tavalises ei ole, aga modiga on.

Kas sa saaksid äkki lingi anda xD

Mul oleks veel 1 küsimus et kui ma selle modi peale panen et kas ma ei pea uuesti alustama mängu.

Mul hetkel väga huvitav maja ja väike kaevandus tehtud xD.

 

Siis järgmine küsimus et kas tavalises minecraftis tuleb mingeid elukaid kes lõhuvad su ehitisi ? : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas sa saaksid äkki lingi anda xD

Mul oleks veel 1 küsimus et kui ma selle modi peale panen et kas ma ei pea uuesti alustama mängu.

Mul hetkel väga huvitav maja ja väike kaevandus tehtud xD.

 

Siis järgmine küsimus et kas tavalises minecraftis tuleb mingeid elukaid kes lõhuvad su ehitisi ? : )

 

ei sa ei pea uuesti mängu alustama lihtsalt pane mod peale ja loadi enda world ja asi korras :D

 

su ehitusi lõhkuma ei tule kui mingid sellist modi peal pole :D endal on enda server serveril on bulders mod ehk npc ehitavad minu eest maju ja palju muud lahtead :D

 

ainuke kes on on creeper see tuleb su maja ligidale ja plahvatab kui sind näeb :D aga teisi on kaa kiu mingi mod peal


steam_statimage.php?p=0442821899&s=tf2_1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas sa saaksid äkki lingi anda xD

Mul oleks veel 1 küsimus et kui ma selle modi peale panen et kas ma ei pea uuesti alustama mängu.

Mul hetkel väga huvitav maja ja väike kaevandus tehtud xD.

 

Siis järgmine küsimus et kas tavalises minecraftis tuleb mingeid elukaid kes lõhuvad su ehitisi ? : )

 

http://www.minecraftforum.net/topic/81771-v173-mo-creatures-v2122-with-kitties-mice-and-rats/page__hl__minimap

seda modi mõtled vist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.