Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Üldine arutlus

Soovitatud postitused

Siin teile link. Saate tõmmata Minecrafti ja see uuendab automaatselt (tegelt peate vajutama Force Update kui uus update) Kustutage vana folder ära (Save failid kopeerige desktopile) siis pange see käima ja RUN vms. Edu.

 

http://www.upload.ee/files/1193745/MinecraftSP.jar.html

 

Scan ka kui keegi kahtleb ... -.-

 

( Loodan, et ei riku mingit reeglit sellega :D )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pole pikemat aega leidnud minecrafti jaoks. peaks uuesti hakkama midagi leiutama.

 

Muidugi soovitan mängida ka gmod-i. Väga hea mäng. Pea-aegu sama mis minecraft kuid seal ei ole singleplayerit ja otseseid vaenlasi. See on lihtsalt lihtne sandbox mäng ja seal sa teend endale ükstapüha mida. Muidu minecrafti redstone circuitid on gmod-i ''wiremod'' põhjal, kuid redstone värk on mingi 98% kergem, sest gmodis peab juhtmetega mässama, mingid juhete väravad ja süsteemid mida pead ehitama kokku. Mäng vajab ka HL2-hte. Soovitatavalt kõiki Valve mänge.


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lol,täna tegin endale mingi maja kuskile mere keskele ja siis pika silla maismaale:P Õhtu poole alustasin korteri ehitamisega,atm seinad valma,homme üritan mingi 2 korrust ja paaru tuba teha,suht lai tuleb see värk tglt. Sõber rääkis,et tegi mingi küla. Peaks kh proovima.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lol,täna tegin endale mingi maja kuskile mere keskele ja siis pika silla maismaale:P Õhtu poole alustasin korteri ehitamisega,atm seinad valma,homme üritan mingi 2 korrust ja paaru tuba teha,suht lai tuleb see värk tglt. Sõber rääkis,et tegi mingi küla. Peaks kh proovima.

 

Üritasin kunagi teha NATO peakorterit. Vist postitasin foorumi kah. ei tea aint, Format C viis pildid ära.

mingi jama mul kokku tuli. vähemalt kaevandasin endale asjad ise pika vaevaga.


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

njh,mulle tundub,et nende tööriistade murdumine on nata aeglustatud vms? muidu läksid suht ruttu katki,nüüd lähvad kuidagi aeglasemini. ei tea vb mulle aint tundub nii.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma ei tea kas ma tohiks siin sedasi levitada, aga teen proovi (loodan, et midagi hullu ei juhtu)

 

Üritan siis vaikselt käima tõmmata Minecrafti foorumit. Hetkel veel täiesti algstaadiumis. Otsin juhtkonda ka liikmeid - aktiivsemad saavad kindlasti koha.

Et teeks midagi, kus kõigil oleks mõnus. Kindlasti on olemas jube selliseid foorume, särke värke. Aga ma teen proovi. :)

 

Keegi, kes on vähegi Minecraftist huvitatud, võiks liituda. :)

 

http://www.mc.malmipro.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
keegi head texture pack ei tea ?

 

kui keegi teab saatke siia DL LINK!

 

http://www.minecraftforum.net/viewtopic.php?f=25&t=77619

Peaks ütlema, et üks parimaid texturepacke hetkel. Vajab küll HD fix-i, aga info on seal olemas kuidas täpselt installida.

 

 

Rääkige parem mis Seede te kasutate ja visake paar pilti ka mingitest huvitavamatest mapidest.


Life is what happens to you while youre busy making other plans.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Uus update tulemas : Wolves ! Võimalik kodustada neid ja siis aitavad võitlustes jne.

 

 

Väga vinge värk, tahaks juba pelada nendega :)


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

et siis ma ei teadnud kuhu seda toppida aga rentisin siis endale serveri kui on soovi liituda siis minge sellele lehele "http://www.minecraftforum.net/viewtopic.php?f=1025&t=239553&p=3403721#p3403721" kirjuta liitumis soov ja siis lisan pange et olete eestlane kh siis :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Heips, ma see Tanel19.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei tea ma neid wolfe eriti ei oota. Mo's Creatures on poole huvitavam(see on mod btw.)


Life is what happens to you while youre busy making other plans.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
see mäng tasuta?

 

14.95€ ;)


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas keegi oskab öelda, kuidas ise minecraftis multiplayer serverit teha?

 

Tõmbad siit serveri failid alla.

Kui soovid, et kõik saaks serverisse sisse, muudad server.properties failis 'online-mode: false'

Kui tahad, et ainult need, kellel ostetud jätad nii nagu seal on ehk true.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mõni minut tagasi tuli siis uuendus Minecraftile (Beta 1.4)!


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.