Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Eesti kaotas itaaliale :'(

Soovitatud postitused

Neljakordne maailmameister Itaalia alistas jalgpalli EM-valiksarjas 2:1 Eesti. Eestlased näitasid korralikku mängu - 31. minutil viis Zenjov eestlased juhtima. 60. minutil Cassano viigistas ning 63. minutil lisas Bonucci veel ühe tabamuse.

 

allikas: http://sport.postimees.ee/?id=308239

 

ise vaatasin telekast.... ei olnud eriti huvitav


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu arust oli väga huvitav.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jh väga huvitav oli


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Enamvähem oli jah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nub game


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eestlased on mõtetud

 

Kaasaarvatud sina, oled " mõtetu " .


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Pole sellist väidet "EESTI" kaotas, kuna kõik meeskonna mängijad on venelased =/

 

Trrr lohh, neil eesti kodakondsus - eestlased.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pole sellist väidet "EESTI" kaotas, kuna kõik meeskonna mängijad on venelased =/

 

And, et on venelased?

Ei saa aru eestlastest, kes vihkavad venelasi.

 

OT:Ise m2ngu pealt ei vaatand kui aind poolaja-vahedega.


76561198029140166.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuna olin ise kohapeal siis oskan ehk teile parema ülevaate anda. Kohtunik oli sõna otseses mõttes MUNN. Ta ikka tegi selliseid vigu, mis oleks võinud Eesti 2:0 juhtima viia. Itaalased viskasid pikali, kohe vilistas. Kuigi oli selgelt näha, et isegi ei puutunud teda Eesti mängija. Samamoodi kui Itaalaste karistusalas Itaalane kägistas eestlast. Kohtunik ei teinud väljagi. Terve staadion hüppas püsti ja vilistas tüübi peale. Üks fänn oleks peaaegu kohtunikule sisse sõitnud, et ta silmahaige oli. Nimelt jah, kaks venda jooksid staadionil ringi. Esimene niisama kino tegemas. Teisel oli küll konkreetne eesmärk sisse sõita kohtunikule. Sest sellist paska pole ma ikka tükk aega näinud. Eesti mängis tublilt, pole midagi öelda. Välja arvata paar söötu, mis ikka väga vänta läksid. Aga kui mõelda Eesti ja Itaalia taset siis respect eestile. (Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuna olin ise kohapeal siis oskan ehk teile parema ülevaate anda. Kohtunik oli sõna otseses mõttes MUNN. Ta ikka tegi selliseid vigu, mis oleks võinud Eesti 2:0 juhtima viia. Itaalased viskasid pikali, kohe vilistas. Kuigi oli selgelt näha, et isegi ei puutunud teda Eesti mängija. Samamoodi kui Itaalaste karistusalas Itaalane kägistas eestlast. Kohtunik ei teinud väljagi. Terve staadion hüppas püsti ja vilistas tüübi peale. Üks fänn oleks peaaegu kohtunikule sisse sõitnud, et ta silmahaige oli. Nimelt jah, kaks venda jooksid staadionil ringi. Esimene niisama kino tegemas. Teisel oli küll konkreetne eesmärk sisse sõita kohtunikule. Sest sellist paska pole ma ikka tükk aega näinud. Eesti mängis tublillt, pole midagi öelda. Välja arvata paar söötu, mis ikka väga vänta läksid. Aga kui mõelda Eesti ja Itaalia taset siis respect eestile. (Y)

 

+1, kohtunik pani ikka väga pange 100% vilistas ita poole..

Aga jh Eesti tegi väga ilus mängu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
And, et on venelased?

Ei saa aru eestlastest, kes vihkavad venelasi.

 

OT:Ise m2ngu pealt ei vaatand kui aind poolaja-vahedega.

 

Ma ei vihka venelasi. Kuigi jah, need kes mängudes online pelavad on 90% dibiilikud.

 

Siimule : Ära võta kõike otsese tähendusega, said aru küll mida mõtlesin. -.-'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Türa sa oled täielik idioot... Endal imelik ei ole? Kas sellised mängijad on venelased nagu: Mihkel Aksalu, Artur Kotenko, Alo Bärengrub, Enar Jääger, Gert Kams, Raio Piiroja, Taavi Rähn, Ragnar Klavan, Sander Puri, Ats Purje, Martin Vunk, Tarmo Kink, Andres Oper, Sander Post, Kaimar Saag jne. Kõik on mudiugi venelased onju. Lisaks sellele on Eesti koondises mängivad vene nimedega mängijad sündinud Eestis, neil on Eesti pass ning kõik räägivad Eesti keelt.

 

Hälvik...

 

You made my day, little boy.

 

Mingi random kuju tuleb hakkab sõimama ?

 

Ma ei ole midagi halvasti mõelnud lols - ega ma ei mõelnudki, et krdi puhtad venelased Eesti koondises vaid, et vene nimega pallurid pelavad - kuid see ongi siiski imo suht ebameeldiv asi Eesti mainele, kuna meil võiks olla ikka eestlastest koosnev koondis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
You made my day, little boy.

 

Mingi random kuju tuleb hakkab sõimama ?

 

Ma ei ole midagi halvasti mõelnud lols - ega ma ei mõelnudki, et krdi puhtad venelased Eesti koondises vaid, et vene nimega pallurid pelavad - kuid see ongi siiski imo suht ebameeldiv asi Eesti mainele, kuna meil võiks olla ikka eestlastest koosnev koondis.

 

Sa oled arvatavasti liiga noor et aru saada mis toimub.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu arust oli siiski väga super mäng, sest mõelge, lüüa 4 kordsele maailmameistrile värav ja minna juhtima on ju juba kõva sõna. Arvan, et kui näiteks Lindpere oleks ka meid abistanud võinuks isegi mäng lõppeda Eestile veel paremini, igatahes Tublid!


I'm trying to be a better person.

 

dmeb08.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuna olin ise kohapeal siis oskan ehk teile parema ülevaate anda. Kohtunik oli sõna otseses mõttes MUNN. Ta ikka tegi selliseid vigu, mis oleks võinud Eesti 2:0 juhtima viia. Itaalased viskasid pikali, kohe vilistas. Kuigi oli selgelt näha, et isegi ei puutunud teda Eesti mängija. Samamoodi kui Itaalaste karistusalas Itaalane kägistas eestlast. Kohtunik ei teinud väljagi. Terve staadion hüppas püsti ja vilistas tüübi peale. Üks fänn oleks peaaegu kohtunikule sisse sõitnud, et ta silmahaige oli. Nimelt jah, kaks venda jooksid staadionil ringi. Esimene niisama kino tegemas. Teisel oli küll konkreetne eesmärk sisse sõita kohtunikule. Sest sellist paska pole ma ikka tükk aega näinud. Eesti mängis tublilt, pole midagi öelda. Välja arvata paar söötu, mis ikka väga vänta läksid. Aga kui mõelda Eesti ja Itaalia taset siis respect eestile. (Y)

 

Märkasin ise ka, et kohtunikud tegid vigu. Itaaliane tegi mingi vea, aga kohtunik selle peale ei vilistanud. Vahepeal oli itaallane eesti värava all suluseisus ning kohtunik ei teinud selle peale midagi. Suht haige ikka. Aga vähemalt Eesti sai 1 värava. Itaalia vastu mängides on see ikka väga kõva sõna. Itaalia on ometigi ju nii tugev jalgpallis. Tõsine respect Eesti koonidsele jah. Tiptop.


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.