Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

politsei

Küsimus

15 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Mulle üritati trahv väänata suitsuhaisu eest... see jäigi ainult ürituseks.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
mul sõbrale tehti trahv selle eest ja ta loll ütles ka et ta tegi mina oleks ise ka nad sinna sammusese saatnud

 

Hahhahahahaha :D

 

Meil oli koolis nii, et ment võtis just ühe tobitaja vahele siis ma raskelt lollisin seal selle tüübi üle.

Järsku tuli ment minu juurde ja ütles et õhka.. õhkasin siis, ment ütles et sul tobi lõhn juures ja nüüd tule kaasa.

Tehti siis menti kutse, läksin kohale, üritati raskelt mulle mingit paska ajada, et ma kuhugi alla kirjutaks, et olen tobi teinud jne.

Ütlesin et suitsuhais tuli sellepärast, et vanemad kodus suitsetavad... peale seda lasti ära ja öeldi et küll me su kunagi kätte saame.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
trahvi ei tohi teha , aga täitsa oleneb mendist.

trahvi ei tohi teha, aga oleneb mendist? No kuule mida putsi sa ajad, täiesti ebaloogiline ju.

 

Ma ei tea, ma ise olen mitu korda politsei vittu saatnud kuskil väljas jõlkudes või peale pidu autoga koju sõites... Pole nagu eriti midagi teha neil selle peale.

keegi politsei eest ära pole jooksnus nii, et lõpuks saadakse kätte?:/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Hahhahahahaha :D

 

Meil oli koolis nii, et ment võtis just ühe tobitaja vahele siis ma raskelt lollisin seal selle tüübi üle.

Järsku tuli ment minu juurde ja ütles et õhka.. õhkasin siis, ment ütles et sul tobi lõhn juures ja nüüd tule kaasa.

Tehti siis menti kutse, läksin kohale, üritati raskelt mulle mingit paska ajada, et ma kuhugi alla kirjutaks, et olen tobi teinud jne.

Ütlesin et suitsuhais tuli sellepärast, et vanemad kodus suitsetavad... peale seda lasti ära ja öeldi et küll me su kunagi kätte saame.

Ma panin ükskord mendile vastu hambaid kui ta mind suitsetamises süüdistas. Ja siis, kui ta seal veritses, panin suitsu ette ja kõndisin minema.


Belief is the death of intelligence.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Ma panin ükskord mendile vastu hambaid kui ta mind suitsetamises süüdistas. Ja siis, kui ta seal veritses, panin suitsu ette ja kõndisin minema.

 

e-hero


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

ise sain selle eest kirjaliku hoiatuse.

see ment oli ültse maru kahtlane mul klassivennal oli mokk all, siis politsei ütles ma olin mokatubakat teinud :D

siis, kui kooli tuli ja rääkima läksin temaga ütles veel mida sa ülbitsesid too kord ?

ma mitu korda ütlesin ma pole mingit "mokatubakat" teinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.