Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Jump up

Soovitatud postitused

VIP

TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nojaa, kuidas võtta.

 

Ma ei kujuta ette, kui kaua te mida kuulanud olen, nii, et ma saan vaid omast kogemusest rääkida...

Alustasin trummi, kui sellise, kuulamisega umbes siis, kui ma 12 või 13. Kindlasti ei saa öelda, et ma olin siis truujungalist, kuid kindlasti on see minu alates sellest ajast olnud. Kui jälgida seda kuidas trumm on liikunud ja kuidas ta muutunud on- kuidas on tekkinud jumpup ja korralik voobel ja neuro, siis pole ime, et mõndadele läheb jumpup ja voobel rohkem peale.

Kui ma mingi 16-17 olin, siis oli jumpup teh shit, suis peale seda oli järgmine suur asi minu jaoks neuro ja korralik voobel. Voobel püsis ikka üli kaua mu tipus aga siis läks asi täitsa soodaks ära ja Clipz hakkas korralikku klounaadi pakkuma. Kuna ma olen näinud kuidas need asjad mulle peale lähevad, siis ma tean, et varem või hiljem ma tüdinen nendest. Samas ma ei saa öelda, et see mõttetu pask oleks, sest igale muusikale on aeg ja koht ja, kui ma peol olen siis mul vahet pole, mis muusika mängib, sest ma olen alati parajalt sodi, et kõike nautida.

Tho, hetkel kuulan ma rahus Delphicut ja rahulikku muusikat, ning ei tiri viimasel ajal üldse midagi "vana" endale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Nojaa, kuidas võtta.

 

Ma ei kujuta ette, kui kaua te mida kuulanud olen, nii, et ma saan vaid omast kogemusest rääkida...

Alustasin trummi, kui sellise, kuulamisega umbes siis, kui ma 12 või 13. Kindlasti ei saa öelda, et ma olin siis truujungalist, kuid kindlasti on see minu alates sellest ajast olnud. Kui jälgida seda kuidas trumm on liikunud ja kuidas ta muutunud on- kuidas on tekkinud jumpup ja korralik voobel ja neuro, siis pole ime, et mõndadele läheb jumpup ja voobel rohkem peale.

Kui ma mingi 16-17 olin, siis oli jumpup teh shit, suis peale seda oli järgmine suur asi minu jaoks neuro ja korralik voobel. Voobel püsis ikka üli kaua mu tipus aga siis läks asi täitsa soodaks ära ja Clipz hakkas korralikku klounaadi pakkuma. Kuna ma olen näinud kuidas need asjad mulle peale lähevad, siis ma tean, et varem või hiljem ma tüdinen nendest. Samas ma ei saa öelda, et see mõttetu pask oleks, sest igale muusikale on aeg ja koht ja, kui ma peol olen siis mul vahet pole, mis muusika mängib, sest ma olen alati parajalt sodi, et kõike nautida.

Tho, hetkel kuulan ma rahus Delphicut ja rahulikku muusikat, ning ei tiri viimasel ajal üldse midagi "vana" endale.

 

Kunagi jah... ega kui praegu kah siin kuulata vanemat junglit ja trummi siis ikka näed/kuuled ära küll kuidas asjad muutunud on.

Ega ise kah ei istu siin kodus 24/7 mingi voobel ja asjad põhjas. Kuulan ise sellist rahulikuma progressive housi, vahest meeldib isegi saksofoni kuulata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mitte selle üle ma ei vaidle, et saks hea ei oleks, vaid nagu see oleks eriline asi, et sa saksi kuulad:D

Kui juba saksi peale läks, siis:

http://www.youtube.com/watch?v=xooAJeAZreM

 

Mõne jaoks ma arvan on eriline... näiteks minu sõprusringis ei kuula keegi sellist muusikat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ammustest aegadest ühed minu lemmikud :)

 

[video=youtube;UbSXnG-835A]

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.