Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Raadio Cub

Soovitatud postitused

VIP
Ükski asi ei viita, et tegu on vahvli rahva raadioga. Ja vahvel on virtuaale avalik koht.

Esimesel korral nad ainult panevad su raadio kinni.

 

Mine tõmba oksa ennast.

Kõik said aru juba, et sa oled mingi " seadusesilm ".


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

Mida sa ähvardad siin?

Mine kohtusse siis, kui sa siin niikõva ütleja oled.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mine kohtusse siis

Haha, peaksin mingi tondi pärast kohtuarveid maksma hakkama ja oma aega raiskama? Ise ka mõtled mis iba sa suust välja ajad?

 

Väike edit: Miks mina peaksin kohtusse minema? Ega need minu lood pole ju mida ta raadios laseb. Ja muide, ta küsis linki, ma andsin lingi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No mida vittu sa mölised siin teemas siis? "Haha, peaksin mingi tondi pärast kohtuarveid maksma hakkama ja oma aega raiskama?"

Nahhuj sa siin teemas siis teed ?

Idioot oled sina. Räägid siin, et kas raadiol on litsents olemas ja siis lampi räägid, mis se minu asi on mida ta laseb. Kuradi ajuhälbega koera munand.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No mida vittu sa mölised siin teemas siis? "Haha, peaksin mingi tondi pärast kohtuarveid maksma hakkama ja oma aega raiskama?"

Nahhuj sa siin teemas siis teed ?

Idioot oled sina. Räägid siin, et kas raadiol on litsents olemas ja siis lampi räägid, mis se minu asi on mida ta laseb. Kuradi ajuhälbega koera munand.

Vittu! Nahhui! Idioot! Munand! Muud ei oskagi? Nagu mingi väikelaps oleks hullumajast välja saanud. Seaduste rikkumine on see ikkagi. Virtuaalsel ja reaalsel ajal on suur vahe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Türa, sa käid siin mölisemas, aga endal mingit kuradi eesmärki ei olegi. Kellele sa end siin tõestada üritad? 10 aastastele? Lase nahhuj siit juba. Kuserott.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Türa, sa käid siin mölisemas, aga endal mingit kuradi eesmärki ei olegi. Kellele sa end siin tõestada üritad? 10 aastastele? Lase nahhuj siit juba.

Minu eesmärk ei ole seadusi rikkuda. Nojah, võibolla ma siis üritangi teile 10 aastastele seda selgeks teha, vähemalt sa saad ise aru mitme aastase mõistus sul on.

Kuserott.

Tore uus liitsõna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Loe enda postitused läbi , alguses räägid sa siin, et kurat mis trahvid se raadio kaela saab ja siis järsku ei huvitagi sind mis siin raadios toimub. Mina ela oma igavust kuskil mujal teemas välja.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Loe enda postitused läbi , alguses räägid sa siin, et kurat mis trahvid se raadio kaela saab ja siis järsku ei huvitagi sind mis siin raadios toimub. Mina ela oma igavust kuskil mujal teemas välja.

10-aastane vist ei tea KUI sõna tähendust. Ei ole enda arust kuskil küll kirjutanud, et ei huvita. Mis moodi ma igavust välja elan? :D Päris tükk aega naersin ikka kui loll sa oled :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.