Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Raadio Cub

Soovitatud postitused

Haha :D Mingi tasuta hostingul freestreamhosting.org . No offence, iga vahvlane saaks sellise crapiga hakkama ju :) Täiesti mõttetu on ju keerata kokku mingi crap ja siis öelda: "Oo, ma olen DJ." Ja keerutad plaate? No sorry ma tahaks ka internetis plaatide keerutamise ära õppida. Ja muide, kas teil lugude litsents? Ei ole, niiet täiesti mõttetu ettevõtmine. Paar nädalat püsib, kui sedagi.

:ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
00:00 oli raadio õhtul jelel online ning sulle "DeathRuner", palun kui sulle ei meeldi siis tee ise endal raadio ning kuula oma ette, (Hälvik).

Kirjutasin, et septembris oma host olemas.

You made my day :D Mis kuradi raadio see on kui see ainult teatud kellaaegadel lahti? :D Ja kas sa oled nii loll, et ei suutnud mu postist välja lugeda et selle raadio võib siit foorumist igaüks valmis teha?

Ja vaat kui tore, et septembris oma host tuleb. Siis ma saaks teile ametnikud kaela sokutada kuna te pole 100% maksnud nende lugude eest, et te neid võiksite lasta oma raadios. :D

:ty

 

EDIT: Ma arvan, et te oma raadiot ise ka kuulate oma ette. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Esitkes ei tegele ennem raadioga sinu suguste debiilide pärast.

Hmm. Ei saand lause mõttest aru.

Ela oma elu rott.

Ei tasu endast nii kõvasti rääkida. Ja ma ei saa aru miks sa ärritud niimoodi? :D Mis sa loodad siit saada oma freeraadio kohta 100% respecti? Pean sind kurvastama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hetkel kuulan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

dnb , :P


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ye , hetkel kuulan .

 

//Hetkel töötab!

 

http://raadiocub.tk/


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.