Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Paypal Dispute

Küsimus

SUPERVIP

Eriti ei jaga ära mis asi see on, aga asi sai alguse nii, et ostsin Janekilt 50 daala, nüüd need mõnda aega mu kasutajal seisnud(mingi nädal aega) ja siis ühel päeval lähen vaatan, et mingi "You have new disputes".

Küsisin Janekilt, et mida teha, ütles, et saada neile kiri vms. Saatsin ära ajasin mingit jama, aga siis vaatasin selle asja case , ja staatuse all oli et "Awaiting other party's response". Et siis mida teha, Janek peab ka kirja saatma vms? Loodan, et leian abi siit, 50 daala lihtsalt tuulde visata ei ole plaanis.

 

Midagi guugeldasin ka, et mõlemad osapooled peavad nõustuma vms. Loodan, et aitate! Aitäh.

Pildid:

wwwpaypalcomeecgibinweb.jpg

5436436435.jpg


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

8 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Oota, aga mis kuupäeval ma müüsin sulle need dollarid, tundub päris ammu, miks sa need pole ära kulutanud? Muidugi paypal armastab jamada unverified kasutajatega ja avab disputesi/limiteb jne. Respondima pidid ainult sina, mul pole midagi ilmunud, nad peaksid selle üle vaatama ise ja siis saadavad kuskile raha tagasi. Ega jah, ütleks, et PayPal on puhas scamm, nad limitivad/disputevad jne ainult selleks, et ehk jäetakse acc maha ja siis nad saavad see raha endale. Halvad kogemused nendega. Iga kord on selline risk, et PayPal teeb inquiry jne. Halb lugu, et sa pole jõudnud see raha ära raisata, ära kunagi osta ja jäta see seisma. See paypal mul nüüd limited kah, muidu kui raha tuleks sinna mingi aja pärast siis ma saadaks sulle see uuesti aga nüüd failisime mõlemad :/

Loodame, et raha jääb ikka sinu kontole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

21.08 ostsin sinult.

Kuskilt lugesin, et kui teine pool ei vasta siis mingi 45 vms päeva jooksul läheb raha nendele. Seega suht sad jah.

Vaatab mis saama hakkab.


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
keegi on raha tagasi nõudnud. (giftiga)

Huvitav teooria. Endal oli see suhteliselt esimene kord, kui ostsin paypal raha, niiet ei tea. Targemad las kommenteerivad.


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Huvitav teooria. Endal oli see suhteliselt esimene kord, kui ostsin paypal raha, niiet ei tea. Targemad las kommenteerivad.

 

See on Inquiry by paypal, paypal teeb seda disputet ise kui ta arvab et ülekanne oli ebaturvaline vms.

 

Teistes juhtumites kui inimene teeb ise dispute siis kiri on selline: kas "Unauthorized claim" või siis Non receipt dispute.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Paypal saatis siis kirja, et:

Hello Oliver Rahula,

 

"We've concluded our investigation into the transaction detailed below.

 

Because we determined that you did not meet the eligibility requirements

for the PayPal Seller Protection Policy, you are being charged for this

reversed transaction. We've returned the funds to the PayPal account

holder, and your account will be debited for the amount of this transaction."

 

Ehk siis raha peaks olema Janeki kontol nüüd. Koppisin talle ka msnis selle, aga kadus millegipärast ära.

50 daala, gogo : )

 

Võin kirjast pilte lisada jne.


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Paypal saatis siis kirja, et:

Hello Oliver Rahula,

 

"We've concluded our investigation into the transaction detailed below.

 

Because we determined that you did not meet the eligibility requirements

for the PayPal Seller Protection Policy, you are being charged for this

reversed transaction. We've returned the funds to the PayPal account

holder, and your account will be debited for the amount of this transaction."

 

Ehk siis raha peaks olema Janeki kontol nüüd. Koppisin talle ka msnis selle, aga kadus millegipärast ära.

50 daala, gogo : )

 

Võin kirjast pilte lisada jne.

 

 

Äkki mind ei olnud kodus ja ema näiteks pani msn kinni?

 

Mina kahjuks ei vastuta selle eest, sest minul oli verified paypal ning ma olen eelnevalt küsinud sult ka kas oled verified, sest ma ei tahtnud limiti saada ning see raha oli sul mitu päeva kontol ja sa pole seda jõudnud ära kasutada ning paypal hakkas kahtlustama ja tegi sulle inquiry, miks nüüd mina puutun siia. Peab nüüd 180 päeva ootama, saan withdraw teha ja su 500EEK tagasi kanda. Ja seal on paypali tekstis ka kirjas "You did not meet the eligibility requirements for the PayPal Seller Protection Policy"

 

Miks panna teksti kui ma räägin vabalt, mis olukord on...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Äkki mind ei olnud kodus ja ema näiteks pani msn kinni?

 

Mina kahjuks ei vastuta selle eest, sest minul oli verified paypal ning ma olen eelnevalt küsinud sult ka kas oled verified, sest ma ei tahtnud limiti saada ning see raha oli sul mitu päeva kontol ja sa pole seda jõudnud ära kasutada ning paypal hakkas kahtlustama ja tegi sulle inquiry, miks nüüd mina puutun siia. Peab nüüd 180 päeva ootama, saan withdraw teha ja su 500EEK tagasi kanda. Ja seal on paypali tekstis ka kirjas "You did not meet the eligibility requirements for the PayPal Seller Protection Policy"

 

Miks panna teksti kui ma räägin vabalt, mis olukord on...

Äärmiselt tore, jään ootama, loodan, et teed seda mis lubasid. : )


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.