Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Sheeriks kasutajat.

Soovitatud postitused

VIP
Ma jah uus, aga vana acc Tanelz sia ilma asjata ban ei viitsi hakata jamama kah modedega.

Võin anda irl andmed jne kah, Matiga sharenud jne, aga Mati acci scämmiti koguaeg ära n stuff.

Mõned vist teavad foorumist KasKas sheeirsin ~7 kuud temaga acci bank oli 2m kui sheerma hakkasime, tegin 75mni ja siis müüs acci maha mulle , sest ise quitis.

MSN:tanelz@windowslive.com kui tahad edasi arutada.

Mängin väga aktiivselt, on vähe asju mida ma rsis ei tea / oska, kui questid välja arvestada :D.

Olen total xpd teinud kokku ~100m vms, ei tea ise.

ise ka usud oma juttu w?


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina ,

Msn on signas ( seal r22gib ) :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pakun ennast kuigi mul pole tehinguid ega poste eriti, kuna ma ei näe vajalikuks spämmida, mul endal oli ka korralik skiller mille ma enda sõbrale andsin (PeeterSaan)... Treeniksin accounti teeksin skille, slayerit arendaksin combatit, gwds ja suurtemate levelitega monsteriteid ma tappa ei oska.agama teeksin totalit ja teisi asju. (H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

pakun ennst su acci sharema olen yhel accil rebuildinud banki 3m-67mil ja sellel samal accil 95-99

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma teen uue jutu ss . :D

 

Mida ma teeks: GWD ( all boss ) , Slayer ja teised skillid , TD , CORP ( kui questid done .) jne siis .

P2P Maailma tunnen ma 98% . Questidega ma ei ole eriti sõber :)

Eks sa ise vaata siis kellega jagad kellega mitte . :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Noo , pms võid minuga ka shareda . Oskan enamus queste . GWD . Pkeda ja värki . Usaldusega ei tohiks probleeme tulla , kuna olen siis ikka päris tükkaega olnud ja siiamaani pole ühtegi pahandust olnud .

 

A jaa msn on : [email:3m69beyo]Khevuska@hotmail.com[/email:3m69beyo]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minuga võid pohlalat shareda 100m total xp teinud rsis, def 92-99, slay 85-89, sharetud acciga panga 2mst 100mni

msn:tanelz@windowslive.com

see varajne späm oli idk y

jah pakkusin ennast ühekorra ka, aga otsutadsin mitte siiski, aga tuli isu tagasi

ma kasutan pinnu acci atm est enda acc sai späm pärast ban.

kui tahad siis võid lahkelt shareda

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.