Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tantsimine - Sport? Jah või ei?

Tansimine - Sport? Jah või ei?  

52 liiget on hääletanud

  1. 1. Tansimine - Sport? Jah või ei?



Soovitatud postitused

SUPERVIP
minu arvates on tantsijad peded.

 

Ma arvan, et me saime aru eks. Sa ei pea mitu korda korrutama. Postcount product. -.-


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Ilmselgelt on see Sport...iluvõimlejad ja nt need kes tegelevad võistlustantusuga on sinust Janekpoiss kohe kindlasti paremas füüsilises vormis. Ja kuidas ei lähe muskleid vaja ? kuidas sa nt. tõstad siis 40-50kg kaaluvat naist ...?

 

Oleneb mis tants. Aga kui tantsid sinul on emotsioonid mängimas. Suurem tantsuliikidest on ikkagi midagi muud kui sport minu arust.

Mina ei muuda teie arvamust, mul on enda arvamus ja nii see jääb. Kas muidu mõni tantsija siit foorumist võiks ka öelda mida ta arvab? :D

Uurisin hetkel worldwide sport listi, tantsu sealt küll ei leidnud :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oleneb mis tants. Aga kui tantsid sinul on emotsioonid mängimas. Suurem tantsuliikidest on ikkagi midagi muud kui sport minu arust.

Mina ei muuda teie arvamust, mul on enda arvamus ja nii see jääb. Kas muidu mõni tantsija siit foorumist võiks ka öelda mida ta arvab? :D

Uurisin hetkel worldwide sport listi, tantsu sealt küll ei leidnud :)

 

I already did. Ja veel paar tantsjat ütlesid oma arvamuse. =)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui poiss tegeleb võistlustantsuga, tundub see minu jaoks imelik. Mees peab ikka millegi mehelikuga tegelema. Kuid Hip-hop ja breik on norm.

 

OT: Tantsimine on sport aga MITTE spordiala.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.