Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tantsimine - Sport? Jah või ei?

Tansimine - Sport? Jah või ei?  

52 liiget on hääletanud

  1. 1. Tansimine - Sport? Jah või ei?



Soovitatud postitused

SUPERVIP

Kas tantsimine on siis sport või mitte?

 

Olen kaua mõelnud selle üle ja otsustasin siiski postitada, kuna selle üle olen vaielnud ühe inimesega eile :)

 

Minu arvates tants ei ole sport, sest see tuleb sinu hingest, mitte musklitest. Tansimine ei ole võidu peale nagu spordis, see on inimese tegevus mis näitab tema iseloomu ja meelt.

Samuti tantsud üllatavad inimesi ja see on põhimõtteliselt sama mis laulmist kuulata või midagi muud, kuid mitte sport, kuna seal on alati tunne, et : "kes võidab?" jne :) Tantsimist pole olümpiamängudel.

Olgu on paar spordiala mis on tantsuga seotud nagu Kapuera- (Ei ütleks, et tants, see on lihtsalt kaklemis demonstratsioon kui muusika mängib.).

Iluuisutamine - (Seda veel võiks nimetada tantsuks kuid kaldun ikka arvama, et see on sport, kuigi see tuleb pooleldi hingest ka).

 

 

Kuidas teie arvate? Postitage siia alla :)

 

Kindlasti kui hääletate ära, Põhjendage - miks? Mõelge korralikult enne kui hääletate.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei tea, minu arust on. Vajab siiski füüsilist vormi. Oleksid võind hääletuse siia panna.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Poll ka üleval nüüd :)

 

Vabandust, kirjutasin kogemata "Tansimine", mõni mode võiks ära muuta.

Aitäh :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Mis ta on siis vähem sport kui pokker vms?

 

Tantsu ma paneks gruppi, nimega "Inimese kunst" - Laulmine, pillimäng, joonistamine jne...

 

Tantsimine pole mäng :) Keegi ei hakka niisama tantsima kui muusika ei mängi.

Isegi vanasti kui sellist muusikat nagu praegu polnud, inimesed tantsisid rituaalides kus oli alati mingisugune rütm mängimas, sellepärast arvangi, et kõik see tuleb hingest, mitte musklitest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oleneb tantsust. Näiteks ise lasen hardjumpi ja jumpstyle ja peab ütlema, et selleks peab ikka heas füüsilises vormis olema.

Mina arvan, et tants on sport aga muidugi jälle teisest küljest sport on ju see kui sa ikka jooksed ja teed muud sellist mitte, et tantsid mingit rahvatantsu.

 

Aga seda võibki vaidlema jääda nagu teemaalgataja ütles, kuid mina hääletan "jah", tants on sport.


30t2ve0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mängisin kabet ühe vanamehega ükskord, sain kottigi muidugi. Ja siis küsisin ta sõbralt, kes on bussijuht- mu koolibussil. Kas sinu arvates on kabe ja male sport. Tema vastas, kui kabe ja male on sport, siis pihkupeksmine on raskejõustik.

 

Aga teemasse ka. Ise arvan, et see on ka siiski sport ikkagi. Kõikides spordiringides sa käid ju ise huviga, sama ka tantsimises.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Muidugi on see sport.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oleneb tantsust. Näiteks ise lasen hardjumpi ja jumpstyle ja peab ütlema, et selleks peab ikka heas füüsilises vormis olema.

Mina arvan, et tants on sport aga muidugi jälle teisest küljest sport on ju see kui sa ikka jooksed ja teed muud sellist mitte, et tantsid mingit rahvatantsu.

 

Aga seda võibki vaidlema jääda nagu teemaalgataja ütles, kuid mina hääletan "jah", tants on sport.

 

Hard/jump pole pooltki nii raske nagu näiteks Elektro ning Hip-Hop vajab rohkem füüsilist vormi kui hard/jump sest Hip-Hopis käed, jalad ja kõik käivad. Breik tantsu vennad peavad eriti heas vormis olemas, et käte peal püsida ja mitemeid tiire pea peale teha.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Janek, isegi kui siin küsitluses tuleb "ei" poolt vastajaid rohkem, siis sa ikka ei saa oma tahtmist.

 

Kust sa üldse seda võtsid? Teema oli ainult selleks loodud, et igaüks avaldaks enda arvamust, enam midagi... Mul on selline arvamus, kellegil on teine jne... Ega me seda muuta ei saa ju.

See teema on siiski loodud mitte vaidlemiseks :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Peotants, täielik sport, kus võisteldakse üksteisega. :)

Kindalt sport.

"Vahel nimetatakse peotantsuks ka võistlustantsu ehk tantsusporti, kus võisteldakse kümnes klassikalises peotantsus, mis jagunevad standardtantsudeks ja Ladina-Ameerika tantsudeks."


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ei, tantsimine on gay.

 

Wtf :D. okeiokei , maitse üle ei vaielda .

 

Jah , võistlustants on kindlasti sport aga kui sa lähed ööklubisse/ballile tantsima vms , siis seda ju ei nimeta spordiks..

Nii , et otseselt ei oska ma vastata , aga küsitluses panin ikkagi Jah.


I see the truth an I feel the lies

But so many different views in so many different eyes

Make us paralysed, where all so hypnotized

From all the fluorides and chem. trails up in the skies

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Wtf :D. okeiokei , maitse üle ei vaielda .

 

Jah , võistlustants on kindlasti sport aga kui sa lähed ööklubisse/ballile tantsima vms , siis seda ju ei nimeta spordiks..

Nii , et otseselt ei oska ma vastata , aga küsitluses panin ikkagi Jah.

Hmm siis võiks juba bussipeale jooksmist ka spordiga võrrelda :D

Oleksin maailmameister :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.