Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ostan: Range pure.

Soovitatud postitused

Tere, panen siis uuesti kuulutuse üles. Kui tekib küsimus miks vahepeal sama teema ära kustutasin siis asi oli tingitud sellest, et leidsin omale sobiliku kasutaja ning seegi sai scammi.

Nüüdsest ostan kasutajaid inimeste käest kes minu silmis väga usaldusväärsed.

 

Ostja kontakt andmed:

Nimi:Kevin

Elukoht:Tallinn.

Kontaktandmed:

Telefoni nr: Ei avalda sest ei poolda hand to hand diile.

 

Soovitud combat level: Combat level ei ole tähtis, kui mu arvutuste kohaselt peaks range 70 koos hpga tagama combati lvl 48.

Soovitud total level: Pole tähtis.

Ning muud nõudmised: Raha peab olema vähemalt 1m+. KASUTAJAL EI TOHI OLLA TEHTUD ATTACK, STRENGTH, DEFENCE, PRAYER.

 

 

Kellegil on nende nõudmistega kasutajaid olemas siis võtke ühendust: [email:1a82is78]nivekk10@hotmail.com[/email:1a82is78] (ette teatades)


Baff :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Baff L , Mis on hind mis selle eest pakkuksid. Nagu sa võibolla tead on mul olemas kasutajate loomise teenus ja ehk annaks midagi orgunnida? Nt range 1-70 + pisut rahagi panka? Võta ühendust kui huvi on : [email:2j7jtazi]ronaldyprus@hotmail.com[/email:2j7jtazi] All signatuuris olemas see teema.

 

Hinnad on läbi räägitavad

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.