Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Sitt reklaam!

Soovitatud postitused

Närvi ajab see cf.ee reklaam.Muud midagi pole cf.ee ja mänguserverid,nõme sinine!Oleks siis ilus reklaam aga paitis 10 min töö..Kas reklaami ei saa ärakaotada(mina ei näe reklaami ,teised kes soovivad need näevad)?Miks seda ikka vaja?Palju see ikka sisse toob.Sendid....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Noo eks pleki ise siis uuenduste jaoks kui sul rulli nii palju. Ära virsi ja pane flash off kui see sind segab. Pealkirjas võiks ka veidigi viiskust olla.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Noo eks pleki ise siis uuenduste jaoks kui sul rulli nii palju. Ära virsi ja pane flash off kui see sind segab. Pealkirjas võiks ka veidigi viiskust olla.

 

Ja palju see reklaam siis toob sisse?Kui kuus alla 1k siis suht lollus ju?1K on liiga vähe ja seda häirib rohkem inimesi kui see 1k väärt on

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõmba ABP :) sellega saad reklaami ära blockida. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ja palju see reklaam siis toob sisse?Kui kuus alla 1k siis suht lollus ju?1K on liiga vähe ja seda häirib rohkem inimesi kui see 1k väärt on

 

Vahet sellel on palju see reklaam sisse toob. Kes senti ei korja see münti ei saa. Kahjuks või õnneks ei ole sul selles osas mingit sõnaõigust sest sulle see foorum ei kuulu. Ela üle või siis kasuta ostja nippi.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tõsiselt mine perse. Hullult segab ikka küll sind vaesekest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Närvi ajab see cf.ee reklaam.Muud midagi pole cf.ee ja mänguserverid,nõme sinine!Oleks siis ilus reklaam aga paitis 10 min töö..Kas reklaami ei saa ärakaotada(mina ei näe reklaami ,teised kes soovivad need näevad)?Miks seda ikka vaja?Palju see ikka sisse toob.Sendid....

 

Eks tee järgi, ma olen suht kindelt, et sa pole PSiga kunagi kokku puutunud ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kui ei meeldi siis mine ära.

ega meie sind kinni ei hoia. eestis on vabamaa ja tee mis tahad.


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.