Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

g + 1 & Orjan tehingu eest!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ei oska kohe mitte kui midagi positiivset kurta. Soovisin siis, et ta mu wc 75-80(tema pakkus) teeks ning ma ei nõustunud sellega, et tal oleks voli ise minu kasutajasse logida, sest isikul on siiski kõigest 6 positiivset tehingut ja üpriski uus tegelinski. Pakkusin välja, et teeme siis logimise läbi teamvieweri? Ei, vastas sellele ning vabanduseks tõi välja, et tal on arvuti igasugust tähtsat kraami täis. No see selleks aga igaljuhul eriti ei soovita, sest kes seda teada võib kas ta hoopis botib teie kasutajaid või mida iganes, sest vastasel juhul ei oleks tal probleem olnud mul ennast läbi teamvieweri sisse logida. See sinu repi siin alla ei langeta, ma lihtsalt avaldasin oma arvamust mis on 100% teemasse.

 

Igal juhul edu äriga. :)

Teistele nii palju, et igasugune offtopic = warn. (Igaks juhuks, kui siia midagi tekkima peaks)

Päikest.

Dumby

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hakkas rc tegema!

 

---------- Postitused liidetud 20:32 ---------- Esimene postitus oli tehtud 20:27 ----------

 

hakkas rc tegema!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tegi rcd mul! 5+ soovitan

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.