Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Combat 135 - MEMBER.

Soovitatud postitused

L,sa valetad.Esiteks seda accounti pole ühtegi korda tagasi võetud,see oli esiteks.Teiseks,sa ei saanud kuidagi esimeselt omanikult seda osta,sest esimene omanik müüs minu sõbrale IRLis.Minu sõber müüs aga mitte sulle ning tema on teine omanik.Lähme tagasi accounti tagasi võtmisega.See tüüp kes on teine omanik ta ei teagi neid andmeid ja tal siukest sitta accounti polegi vaja.Esimene omanik samuti lisaks ta veel QUITIS.Et poisukene,pane see teema kinni,acc pole sinu käes ma olen lihtsalt kindel selles.Ühesõnaga ma ei soovita sellelt inimeselt osta!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hiljuti ostsin talt skilleri ja siiamaani pole midagi juhtunud ega inimesed võivad muutuda.

Soovitan!

võta seda kui bumpi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nojah aga selle kasutaja kohta ta küll valetab.Kui ta laseks accounti ära kontrollida siis võtan oma sõnad tagasi.Aga niikaua ta on minu jaoks VALETAJA.

 

---------- Postitused liidetud 13:15 ---------- Esimene postitus oli tehtud 11:02 ----------

 

L,ja teiseks võrdle seda accounti ning sinu skillerit.Ma arvan,et su skiller on ikka kõvasti pasem kui see.Tal polegi vaja seda skillerit tagasi tõmmata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.