Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: 124/134 main, 2169 total, 10x99. Pank ~240-245M. 283 QP

Soovitatud postitused

Esimene omanik. Pole kaua mänginud ning seda ka uuest skillist näha. Kasutaja seisab tühja.

 

http://www.rsinfoveeb.net/foorum/viewtopic.php?f=7&t=5576 Siin konto niiöelda päevik kus näha kõiki suuremaid tasemeid. Vajadusel võin saata kirja seal foorumis, et näidata, et see ikka minu tehtud. On ka üks youtube video mis tehtud mitu aastat tagasi ning saaksin seal tõestada, et see minu oma, kuid ei hakka seda siin näitama sest seal on konto sama mis rsn.

Pole kindel selles adminite kontrollimise värgis, kuid kui on soovi võimalikul ostjal, siis võin lasta adminil ära kontrollida.

29uoxnb.jpg

 

RC xp on peaaegu 20m.

 

1zbaq2p.jpg

 

Santasid ei hakanud müüma, sest ehk tõusevad veel.

14cxx69.jpg

 

Pangas küll palju pahna, kuid vähemalt fire keep jms olemas.

 

Kuna suht kiire raha saamisega, vähemalt augusti lõpuks tahaks müüdud saada, siis 1200 kr oleks A/W

 

Scammida ma end ei lase ning kõige rohkem eelistaks irl kohtumist Tartus. Kiri postkasti või tulge irc.swiftirc.net jutukasse #margus kanalisse

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kui saaks see nädal müüdud, siis 1100 oleks ka sobiv. Muidu kõik esimesed salasõnad ja värgid olemas. Recoverid hetkel peal, kuid võin ka ära võtta.

Täna mul aega pole, aga homme õhtu poole saan netis olla, siis oleksin seal jutukas ka. Kes msni tahab see saatku sõnum.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.