Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Elva superstaarid:D

Soovitatud postitused

T*a need kaks suht imelikud?=D

Anyway,millegi muuga pole tegeleda kui min***d feik laule laulda ja 7 sekiseid videosid(kokku 41 videot) YT üles lasta?=D

Mõned videod suht normid,vaadake m2llarmees videosid YT's:D,hetkel tsekkan seal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
T*a need kaks suht imelikud?=D

Anyway,millegi muuga pole tegeleda kui min***d feik laule laulda ja 7 sekiseid videosid(kokku 41 videot) YT üles lasta?=D

Mõned videod suht normid,vaadake m2llarmees videosid YT's:D,hetkel tsekkan seal.

 

 

Mõttetu lolli mängimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mõttetu lolli mängimine.

 

Peaksid õigekirja selgeks õppima:/

Ja mai saa aru miks sa üldse postitad kui sulle ei meeldi, hoia oma halb arvamus enda teada:confused:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Peaksid õigekirja selgeks õppima:/

Ja mai saa aru miks sa üldse postitad kui sulle ei meeldi, hoia oma halb arvamus enda teada:confused:

 

 

Jajamh,Ma arvan,et kui sa mulle seda soovitad siis sa äkki tuled ja õpetad seda mulle?!!?

Hehee,Kõigi arvamus on oodatud siia.Mis ma pean siis siin pugema w???? Okei.Oi väga lahe video oli,poisid olid nii lahedad ja vaimukad.Tehke veel midagi sellist.Hui.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täiesti crazy vennad. On neil kõik korras. Keegi peaks tõesti nendega rääkima. Tõesti mängivad lolli.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.