Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

papap americano

Soovitatud postitused

midavittu, miks kasutajale "Sander" banni pandi mingi alusetu tehingute lisamise eest ?? Midavittu

 

Keegi pole mulle alusetult tehinguid lisanud, mind ei huvita, eemaldage see ban, mismõttes naq!??!?!,kui mulle tehing lisatakse siis ma ei lase seda eemadala naq eks, mul ei ole vahet kui mulle lisatakse või mitte, mina igastahes ei ole küsinud. tahaks seda banni maha, ja tahaks seda modet näha kes selle pani peale .......

 

wtf_is_this_shit2_73_Million_Sharks_Killed_Every_Year-s468x349-71815-535.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina panin, on veel midagi öelda? Sinu jaoks on normaalne saada lampi tehinguid dildode, aluspükste ja mille iganes müügi eest?

 

/ Oleks need tõesti toimunud tehingud, ei, lihtsalt lisatud.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hmm aga miks bannida teisi ka sama asja eest? Kevin kellel 45 tehingut ja ~6 fake tehingut ? kas poleks õiglasem neid eemaldada?

siin teemas ongi nüüd see, kui ma panen sulle tehingu mida pole olnud, kas sa bannid ennast ka?

mõtle enne mees, ma võin ju panna kõigile fake tehinguid keda ei salli, et nad saaksib banned.???

 

 

ja veel 1 asi:

 

See kes selle tehingute teema algselt tegion ju meie teada tuntud scammer "Revodead" ja miks tema banned pole?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Okei, kasutaja "Sander" võin ma unbannida tõesti, kuid teised, kes need positiivsed tehingud panid, jäävad banned. Kõik.

 

Kui sa kedagi ei salli, ei pane sa talle positiivset tehingut.. kõik alusetud negatiivsed tehingud on alati kustutatud, kui lihtsalt postiivsete tehingute jagamisel on asi natuke teine.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sapu, ma saan aru, et sina olidki see kasutaja Sander.

 

3.4 Topelt-identiteedid

Igal kasutajal tohib olla ainult üks kasutajakonto, seda kontot tohib omakorda kasutada vaid üks isik. Topelt-identiteetide avastamise tagajärjeks on kõigi antud kasutaja erinevate kasutajanimede deaktiveerimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.