Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Väga sick:S

Soovitatud postitused

VIP

pisar tuleb silma

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Järgmine kord võiks nagu mainida ka mis asub lingi sees. "väga rõve" ei ütle küll sittagi.

Niiet hoiatan, sees on pildid vene tüdrukust (riided seljas) ja tema koerast, kelle ta on lahti lõiganud vms. Esimest pilti ainult vaatasin, seega rohkem ei tea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lahja... Palju rõvedamaid asju on olemas ja see, et mingi fuckedup vene piiga enda koera lõigub ei ole just kõige häirivam asi, mis ma näinud olen.

Tho, natukene erutab mindki selline koera lõikumine, kui aus olla :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

See juba läheb jah. Kunagi käisin sellises foorumis kus ainult sellised videod olid. Andsin sõpradele ka paar linki ja peale seda nad enam ei julgenud minu linke msnis avada :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Selliste asjadega kodus tegeleda.

 

No ma ei tea....


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul ka.

 

See on ikka üle mõistuse.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu meelest on kõik need peade lõikamised ja koerte tapmised uskumatult armsad, tahaks neid laipu suudelda ja liha pealt verd ära lakkuda. Kui aus olla, siis see erutab mind nii väga, et noku läheb higiseks.

:happy:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu meelest on kõik need peade lõikamised ja koerte tapmised uskumatult armsad, tahaks neid laipu suudelda ja liha pealt verd ära lakkuda. Kui aus olla, siis see erutab mind nii väga, et noku läheb higiseks.

:happy:

 

ka minule meeldivad taolised videod. eriti sellised, kus vennad istuvad purki endale sisse ja purk läheb katki

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

pole seal midagi rõvedat... ma olen 100% kindel, et ta pani koera ennem magama ja siis lõikas ta lahti, kuna elusana ta vaevalt oleks saanud teda lahti lõigata. :)

Pole piinamine ka, et oleks "rõve" vaadata..

Mis puutub natzi videosse, siis pettusin.. lootsin midagi huvitavamat näha.. :D

Näinud seda mingi 1 / 2 aastat tagasi.. :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

minu arust ikkakist rõve võttis pisara silma


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.