Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[Ps3/xBox360]Call of Duty .

Soovitatud postitused

SUPERVIP
that vid sucks.

 

ur mom

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

@ Raiko ja Mart

Võiksite kasutada tasuta muusika saitidelt saadud muusikat, siis võiksite kandideerida ka Machinimasse.

 

@koolo

Sinu teksti lugedes järeldan, et su skill on uLow ja kui sa camperi tõttu ära sured, siis sul on kohe FFFFFUUUU nägu peas.

Ise neid ei oma, kuid tuttava juures olen mänginud. Too, kus trossiga sai alla lasta jumala hea map, Berliini Müür ka.

 

@Raiko

Sa said tõmmatud enda mappacki? Kui ei, siis vaata xboxfoorum.ee seal VPSi ülesseadmise õpetus, täiesti tasuta, et saaksid DLC ära tõmmata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
@ Raiko ja Mart

Võiksite kasutada tasuta muusika saitidelt saadud muusikat, siis võiksite kandideerida ka Machinimasse.

 

@koolo

Sinu teksti lugedes järeldan, et su skill on uLow ja kui sa camperi tõttu ära sured, siis sul on kohe FFFFFUUUU nägu peas.

Ise neid ei oma, kuid tuttava juures olen mänginud. Too, kus trossiga sai alla lasta jumala hea map, Berliini Müür ka.

 

@Raiko

Sa said tõmmatud enda mappacki? Kui ei, siis vaata xboxfoorum.ee seal VPSi ülesseadmise õpetus, täiesti tasuta, et saaksid DLC ära tõmmata.

 

Mitte VPS vaid VPN ja map pack on ära tiritud mul ammu.

Plja skill pole mingi uLow, sinu laseb probs ära :D Mis prestige oled? Anna gamertag, me pljaga praegu partys, invime sind ka. A btw plja on koolo.

Anna mõni see tasuta muusika sait vms, vaatan kas seal on midagi head.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=jyXLw3UCUmI

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
PC -l cod4 ,cod MW2 ja black ops ju sitx parem pelada imo

pärast cod4 on need koodid suht perse lännud ja seal ei tule enam mingit skilli välja

 

cod4 CB promodlive FTW

 

... Pealkirjas on kirjas PS3/xBox360, nii et kui PC peal sellest tahad rääkida, siis tee uus teema :)

ja muide, koodid? Ehk sa hackid? Suht nice...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
... Pealkirjas on kirjas PS3/xBox360, nii et kui PC peal sellest tahad rääkida, siis tee uus teema :)

ja muide, koodid? Ehk sa hackid? Suht nice...

 

koodid kui Call Of Duty-d , ise sa häkid

ma ei hakka uut teemat tegema sest siin tundub olevat pc peal ainult cs maniakid , No offence


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

flieR on ps3 peal, mängisin temaga kunagi vist.

 

Ma hetkel 7th prestige lvl35.

 

---------- Post added 28-02-11 at 19:44 ----------

 

http://www.youtube.com/watch?v=YkxAKPPG4uY

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

Enda videosi pane siia, mitte mingeid suvalisi. Kuulsaid videosi näeb igaüks, kes vähegi CoDist huvitatud. Puhas spam...

 

 

[video=youtube;k-eNcVrPAxU]http://www.youtube.com/watch?v=k-eNcVrPAxU

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.