Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[Ps3/xBox360]Call of Duty .

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
sitta? Tunnista, et lihtsalt sakid Black Opsis, sellepärast quittisid.

 

Lol , BO on just kergem killlstreake saada ... tavaliselt kui BO TDM mängin saan ALATI Chopper Gunneri ..

Nagu ssly .. mängisin Seda TDM 10 korda .. igakord sain chopperi ja muid asju .. vahest sain isegi 2 korda ühes mängus .

Bo sitt kuna kui ma hakkasin Marathon prod tegema ( Pead 15 flagi Capture the flagis cappima ) nägin millised inimesed BO mängivad ... SITAKS PALJU CAMPEREID ... SITAKS . + Quickscoping on mingi LuckScoping ..

 

Mw2 ... Quickscope .. nuf said .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Enda black opsi ps3 peal vahetan Gt5 vastu arvatavasti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Wow , mängisin BO korraks :D Täis sitt lol >.

Mai saa aru miks ma seda niiväga osta tahtsin .. :S

Need Wager Matchid on tglt suht agedad :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
I just lol'd.

 

Ikr , its funny as hell .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mw2 omab ikka räigelt :D Mardiga jumala vinge SnD taguda, Riot shield&Intervention ftw.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Arvatavasti on Black Ops parem kui MW2.

 

Tehtud igas mõttes paremaks - tasakaalustatud perkid, killstreakid ei ole overpowered, pole mingeid quickscope feste.

 

Relvad on epicud, mapid on head.

 

Need, kes siis seletad, et sitt mäng sitt mäng, lihtsalt ei taju FPS mänge.

 

Vaadake mida arvavad kõige hullemad CoDi fännid üle maailma.

 

Igat pidi on BO raskem kui MW2, sest MW2 on neile, kes oskavad ainult kas campida heartbeatiga või siis killstreake hoorata. :cool:

 

Edu kõigile, kes arvavad, et ma ajan iba. Mind eriti ei huvita mis arvavad need, kes pelavad mänge 30 minti päevas ja siis arvavad, et nad ilged beast kujud FPSides. :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

lol Flier, ei taju FPSist midagi? Mis iganes... Mine lase oma akga edasi seal :D Black ops ongi neile kes automaatiega kõmmutavad, sniperid nerfed ja mapid sitad -.- Firign range parim.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
arvatavasti on black ops parem kui mw2.

 

Tehtud igas mõttes paremaks - tasakaalustatud perkid, killstreakid ei ole overpowered, pole mingeid quickscope feste.

 

Relvad on epicud, mapid on head.

 

Need, kes siis seletad, et sitt mäng sitt mäng, lihtsalt ei taju fps mänge.

 

Vaadake mida arvavad kõige hullemad codi fännid üle maailma.

 

Igat pidi on bo raskem kui mw2, sest mw2 on neile, kes oskavad ainult kas campida heartbeatiga või siis killstreake hoorata. :cool:

 

Edu kõigile, kes arvavad, et ma ajan iba. Mind eriti ei huvita mis arvavad need, kes pelavad mänge 30 minti päevas ja siis arvavad, et nad ilged beast kujud fpsides. :D:d

 

+1 :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Arvatavasti on Black Ops parem kui MW2.

 

Tehtud igas mõttes paremaks - tasakaalustatud perkid, killstreakid ei ole overpowered, pole mingeid quickscope feste.

 

Relvad on epicud, mapid on head.

 

Need, kes siis seletad, et sitt mäng sitt mäng, lihtsalt ei taju FPS mänge.

 

Vaadake mida arvavad kõige hullemad CoDi fännid üle maailma.

 

Igat pidi on BO raskem kui MW2, sest MW2 on neile, kes oskavad ainult kas campida heartbeatiga või siis killstreake hoorata. :cool:

 

Edu kõigile, kes arvavad, et ma ajan iba. Mind eriti ei huvita mis arvavad need, kes pelavad mänge 30 minti päevas ja siis arvavad, et nad ilged beast kujud FPSides. :D:D

Täiesti nõus sinuga.


2i26ecyjb3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Arvatavasti on Black Ops parem kui MW2.

 

Tehtud igas mõttes paremaks - tasakaalustatud perkid, killstreakid ei ole overpowered, pole mingeid quickscope feste.

 

Relvad on epicud, mapid on head.

 

Need, kes siis seletad, et sitt mäng sitt mäng, lihtsalt ei taju FPS mänge.

 

Vaadake mida arvavad kõige hullemad CoDi fännid üle maailma.

 

Igat pidi on BO raskem kui MW2, sest MW2 on neile, kes oskavad ainult kas campida heartbeatiga või siis killstreake hoorata. :cool:

 

Edu kõigile, kes arvavad, et ma ajan iba. Mind eriti ei huvita mis arvavad need, kes pelavad mänge 30 minti päevas ja siis arvavad, et nad ilged beast kujud FPSides. :D:D

 

Minu arust ka QuickScoperid haiged noobid !!! UMP FOR THE WIN !!!!!!!!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Black ops.

 

Otsin inimesi kellega gamebattelis mängida ja niisama pub'is spawn rapida. Tiimis on hetkel kolm liiget aga tahame mängida 4v4 ja kui vôimalik siis ka suurema tiimiga.

Pub matchides on meil alati tiim täis aga vôiks ju saada uusi ja paremaid kellega mängida. Ma ei hinda väga k/d ratiot, kuid on tulnud ette kus inimestel on see väga madal nii et peab mingi piiri sättima. K/D peaks siis vähemalt 1.75 olema, W/L peaks ka olema vähemalt 1.5. Teil peab kindlasti olema mic ja peate call oute andma, kes mäppe ei tea ei tunne pole tere tulnud.

Enda K/D on 2.2 umbes ja W/L on 1.55 vms. Madal W/L tuleb sellest et mängin väga palju öösel hilja ja siis need vôidud ei tule nii kergelt. ( ehk mängin üksi )

 

Gamebattles on hetkel maas, aga enne jôule proovime teha nii palju GB matche kui vôimalik ja siis hakkame aktiivselt jälle mängima, ma arvan jaanuarist.

 

Kui olete huvitatud siis saatke xbox live's sôbra kutse ja sônum kus on siis kirjas et tahad tiimi vôi pub'is mängida meiega. Väga tihti vôib tulla probleem et ei ole ruumi mängida, aga me oleme alati saatnud kohe kutse kui koht vabaneb. Minu GT: Unbuiltdonkey

 

---------- Post added 10-12-10 at 14:16 ----------

 

Arvatavasti on Black Ops parem kui MW2.

 

Tehtud igas mõttes paremaks - tasakaalustatud perkid, killstreakid ei ole overpowered, pole mingeid quickscope feste.

 

Relvad on epicud, mapid on head.

 

Need, kes siis seletad, et sitt mäng sitt mäng, lihtsalt ei taju FPS mänge.

 

Vaadake mida arvavad kõige hullemad CoDi fännid üle maailma.

 

Igat pidi on BO raskem kui MW2, sest MW2 on neile, kes oskavad ainult kas campida heartbeatiga või siis killstreake hoorata. :cool:

 

Edu kõigile, kes arvavad, et ma ajan iba. Mind eriti ei huvita mis arvavad need, kes pelavad mänge 30 minti päevas ja siis arvavad, et nad ilged beast kujud FPSides. :D:D

 

Täiesti nôus, + ma enam ei pea rage qutima sest et mingi vend mind OMA danger close noob tuubiga lasi mind maha vôi 720 quickscopis mind. + see marathon.lightweight.commando bullshit. Unlimited claymores, glitchid mille parandamine vôttis mitmeid kuid aega ( Fuel mapis siiamani glitche ) Treyarch on teinud rohkem muutusi patchides kuu aja jooksul kui inifinity ward tegid cod4 ja cod6 kokku. Ma vôin siin seitsesada lehekülge kirjutada mis seal viga veel oli aga ma lihtsalt tahan öelda et Black ops'is on sul skilli vaja, mw2 on nuubidele tehtud mäng.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sain xboxile black opsi.

 

 

[video=youtube;Th-fJbdmGMI]http://www.youtube.com/watch?v=Th-fJbdmGMI

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
jõhker nolifer.. juba 27..

ise olen lvl 41. sain esimesel päeval black opsi kätte, kui välja tuli

 

Ma sain 2he päevaga lvl 36 :D

 

ArchHobgoblin1 is a booster1111

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
jõhker nolifer.. juba 27..

ise olen lvl 41. sain esimesel päeval black opsi kätte, kui välja tuli

 

Sa ei oska mängida lihtsalt siis :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kust saaks capture cardi tartust? Oomi poes pole müüa?

 

Mina ostsin oomipoest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
miks ma ei oska mängida.. kd ration on tavaliselt üle 2.. ning chopper tuleb iga round ära

 

No kui sa kuu ja poolega level 40 siis sa järelikult ei oska mängida või lihtsalt ei mängi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.