Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Mismoodi Saksamaa jalgpall igav on ? Mängivad ilusat söödumängu koosluses klasikalise jalgpalli stiiliga ja seejuures on suutelised maailma nimekaid riike suureskooriliselt võitma.

Saksamaa paneb igastahes EM'i kinni.

Keskväljale on panna palju noori andekaid mängijaid ning ka kaitseliini. Ründesse pole võtta noort verd ainult.

Igaüks hindab ilu teistmoodi...Oled vaadanud Bundesliiga mänge?Juba igavad lihtsalt.

Mulle meeldib vaadata rohkem selliseid ebastabiilseid meeskondasid nagu Portugal näiteks.Saksamaa mänge vaadates on teada, mis toimuma hakkab.

Igavust defineerib iga inimene iseenda eelistuste järgi...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Legendaarne Argentina jalgpallur ja treener Carlos Bianchi peab Lionel Messit läbi aegade parimaks mängijaks ja praegust FC Barcelonat läbi aegade parimaks meeskonnaks.

 

«Mõned päevad tagasi küsis üks Brasiilia ajakirjanik minu käest, kas ma pean läbi aegade parimaks jalgpalluriks Pelet või Maradonat. Ma vastasin, et kogu minu lugupidamise juures tema mainitule, on Messi neist kõige parem,» vahendab Marca Bianchi sõnu.

 

«Messi tõestab igal nädalal, et ta on võimeline asjadeks, mida mitte keegi teine pole suutnud,» lisas Bianchi.

 

Samasuguse kiiduavalduse osaliseks sai Messi koduklubi FC Barcelona, kes alistas pühapäeval klubide maailmameistrivõistluste finaalis brasiillaste FC Santose 4:0.

 

«Barcelona esitus finaalis kinnitas mulle, et meie generatsioon on tunnistajaks maailma parimale meeskonnale jalgpalliajaloos,» hindas Bianchi.

 

Bianchi tõmbas mängijana Argentina särgi selga 14 korda ja lõi selle ajaga seitse väravat. Treenerina tõusis ta aga riigi vägevaimate hulka, kui võitis erinevate klubidega seitse Argentina meistritiitlit ja neli Copa Libertadoresi (Lõuna-Ameerika olulisim klubiturniir) karikat.

 

Mis te arvate, kes on parim? :confused:

 

http://sport.postimees.ee/675782/argentina-legend-messi-on-parem-kui-maradona-ja-pele/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas te otsustate selle järgi milliseid väravaid on nad löönud? Mina arvan, et kõige tähtsam on väljaku nägemine ja palli tundmine.

 

Mismoodi Saksamaa jalgpall igav on ? Mängivad ilusat söödumängu koosluses klasikalise jalgpalli stiiliga ja seejuures on suutelised maailma nimekaid riike suureskooriliselt võitma.

Saksamaa paneb igastahes EM'i kinni.

Keskväljale on panna palju noori andekaid mängijaid ning ka kaitseliini. Ründesse pole võtta noort verd ainult.

Selles ongi asi, et nad mängivad klassikalist jalgpalli, see enam ei lähe läbi. Peavad näitama midagi erakordset.

Muudetud liikme Erik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kaks Portugali suurklubi – Benfica ja Sporting jagelevad, kumb võiks pretendeerida seitsmeaastasele imelapsele Gabriel Carvalhole.

Noort vutivõlurit, kes praegu taob nahkkera Leixões’i värvides, peetakse portugali üheks perspektiivsemaks tuleviktegijaks, vahendab Championat.com Portugali ajakirjandust.

Mõlemad Lissaboni klubid tahaksid imelapse võimalikult kiiresti oma akadeemiasse värvata.

http://sport.postimees.ee/702638/portugali-jalgpalliklubid-kisklevad-seitsmeaastase-poisi-parast/

Ei tea kui suureks see summa läheb, mis vanemad saavad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Holland paneb kinni mis kahtlete.. krt vaadake mis hoos RVP on De Jong ka citys aega saand Robben on veits roostes aga vigastuspausilt tagasi tulles kõmmutas juba Bayerni eest 2 väravat ja oli muidu töökas..

 

Kle sa ajad liiga palju paska. De Jong pole Citys mitte mingis hoos. Vend tuli just põlveopilt vms tagasi ning mäletades seda hiljutist 3-2 kaotust ManUle, ei ütleks, et tal erilist julgust on ka hakkata jamama hetkel. Holland ei võida seda mitte kuidagi, enne võidab Saksamaa või Hispaania. Ise arvan, et Hispaania. Kui oleks ülemaailne, siis arvaks ka, et Hispaania, Argentiina või Brasiilia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ITALY: Serie A

 

AC Milan - Inter

15.01.2012 21:45

 

Glgl.

#MilanVsInter, Inter line-up: Julio Cesar, Maicon, Lucio, Samuel, Nagatomo, Zanetti, Thiago Motta, Cambiasso, Alvarez, Milito, Pazzini.

#MilanVsInter, starting XI: Abbiati, Abate, Nesta, Thiago Silva, Zambrotta, Boateng, Van Bommel, Nocerino, Emanuelson, Ibrahimovic, Pato.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rahvusvaheline Jalgpalli Liit FIFA avaldab 7. märtsil uue edetabeli ja Eesti koondis on seal tõusmas esmakordselt 50 parema sekka.

 

 

 

Veebruaris avaldatud tabelis paikneb Eesti 54. kohal ning seni on eestlaste läbi aegade parimaks 52. koht. Pärast El Salvadori alistamist on Eesti tõusmas aga 47. positsioonile.

Eesti teenib FIFA tabelisse El Salvadori üle teenitud 2:0 võiduga üheksa punkti juurde ning eestlaste kogusumma tõuseb sellega 585 silma peale. El Salvador langeb samal ajal 58. positsioonile.

Uues FIFA tabelis tõuseb Eesti mööda näiteks sellistest jalgpalliriikidest nagu Wales, Šotimaa ja Rumeenia. Viimasega kuulub Eesti teatavasti ühte alagruppi 2014. aasta MM-valiksarjas.

Tabeli tipus hoiab jätkuvalt esikohta Hispaania koondis. Taas kerkib teisele positsioonile Holland ning kolmandaks langeb Saksamaa. Neljandal kohal jätkab Uruguay, viiendaks kerkib Brasiilia ja kuuendaks langeb Inglismaa.

 

http://sport.postimees.ee/759100/eesti-jalgpallikoondis-touseb-esmakordselt-maailma-50-parema-sekka/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kellelgi mingeid väga häid Barca - Milani mängu streame sheerida äkki? :D


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Bayern tegi hea mängu, aga Barca küll oma söödumootorit käima ei saanud. :S


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täna eriti mõnus mäng !

 

Chelsea - Barcelona

 

Mõlemad on lemmikmeeskonnad ,kuid siiski loodan et Chelsea võidab! :)

Mäng vist algab 21:30 / 21:40 !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eile oli väga mõnus mäng. Pole ammu nii head jalgpalli näinud, mõlemad pooled ründasid ja mängisid isuga, mingit niisama tühja vahtimist ei olnud. Bayern siiski oli minu silmis natuke parem ja said selle võidu täiesti vääritult.

 

Teises poolfinaalis kardan, et Chelsea jääb natuke nõrgaks, aga eks näis. :P


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

1:0 Chelsea pani ära! Kahju, et Torres mänguaega ei saanud!

Loodame ,et teine mäng läheb ka hästi Chelseal!

 

 

Ise olen täna Chelsea poolt, lemmik meeskond ikkagi.

 

+1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Õnnitlen kõiki Chelsea fänne!!! Väga raske mäng oli. Super esitus Chelsea poolt. Nüüd 1 koll Camp Noul ja Barca peab 3 sisse lööma.

 

Tegelt hea, et Torres mänguaega ei saanud. Drogba lõi värava ja venitas aega, super esitus tema poolt. Ootame huviga kordusmängu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ei olnud chelsea poolt, aga olin barca vastu. gg


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olin Chelsea poolt,kuigi ei uksunud ,et ta võidab:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.