Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ramirese värav oli tõesti very naiss! Terry nimelt lõi siis jalaga nagu ma aru sain?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Chelsea läheb siit edasi!

 

Chelsea läheb siit edasi vaid koju Londonisse.

 

Barca võit on garanteeritud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Seda me veel näeme.

 

Chelsea ei vääri seda võitu. Kõik väravad on nad kobastanud lisaajal. Barca on kõiges üle. 60 minutil lüüakse kolmas koll sisse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Chelsea ei vääri seda võitu. Kõik väravad on nad kobastanud lisaajal. Barca on kõiges üle. 60 minutil lüüakse kolmas koll sisse.

 

Seda me veel näeme!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Chelsea võidab:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

5 minta piina veel chelseale ...

I love you TORRRRES ~!!!!

 

// Chelsea edasi , saite nüüd barsa fännid!

Muudetud liikme Egertt.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kobinaga pooleks :)

Aga igati normal mäng kokkuvõtteks

Tuli ära! Olin Chelsea poolt. :)

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väga pingeline ja 5+ mäng oli. Messil ka ikka ei ole seda õnne chelsea vastu. :P

 

Terve 9gag ka neid "OMG torres scored" kräppi täis. :D

Aga finaalist siis nii palju, et ei usu et chelsea võidab selle. Terry väljas ja 3 tüüpi said veel vist kollase, kes peavad järgmise mängu vahele jätma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tore näha kohe, kuidas enne mängu, kõik olid Barca poolt ja nüüd äkki Chelsea poole üle läinud. Igatahes jätkuvalt arvamusel, et Barca mängis paremini ja neil lihtsalt polnud õnne seekord.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tore näha kohe, kuidas enne mängu, kõik olid Barca poolt ja nüüd äkki Chelsea poole üle läinud. Igatahes jätkuvalt arvamusel, et Barca mängis paremini ja neil lihtsalt polnud õnne seekord.

 

Täpselt nii, soovin aint edu ja jaksu chelseale finaalis, Barca on ja jääb ikkagi minu tiimiks !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

frosty50, ei näe küll mille pealt sa julged väita et ei väärinud. Oli ju kohe teada, et Chelsea ründeliin eesotsas Drogbaga ei hakka tormi jooksma ning väravaraamistikku sihtima. Prooviti hoida võimalikult kaua oma edu, kahjuks aga karistati varakult ära. Peale 2st väravat minu arvates olid tiimid juba täiesti võrdsed.

 

Finaalis pakuksin siiski Chelsea võitu, ilmselt lähevad 4-4-2 peale nüüd, kui Torres ka enesekindluse tagasi saanud (Drogba-Torres ees)

 

PS! Et küsimusi ei tekiks, olen Liverpooli fänn!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Chelsea ei väärinud seda võitu mitte üks raas. Finaalis igatahes nad saavad pähe. Vahet ei ole kelle vastu, sest neil päris tähtsad mehed väljas.

 

Chelsea just vääris :) 10 mehega platsil alates 35 mänguminutist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei, ma ei lahkunud barca poolelt, lihtsalt peab leppima sellega, et nad ei saanud edasi, ja chelsea kobistas oma soovi :)

Tore näha kohe, kuidas enne mängu, kõik olid Barca poolt ja nüüd äkki Chelsea poole üle läinud. Igatahes jätkuvalt arvamusel, et Barca mängis paremini ja neil lihtsalt polnud õnne seekord.

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

barca lihtsalt ei saanud sisse,milline ebaõnn:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.