Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: 6 soulwars authi.

Soovitatud postitused

SUPERVIP
väga kahtlane, 2 postiga ja 0 tehinguga, pärast lased mingi 1 päev auth fail ;) ei võ iial teada!

 

Ta peab enne koguma tuhat posti ja 100 tehingut?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

upp vaja kiirelt raha;)

 

---------- Postitused liidetud 19:26 ---------- Esimene postitus oli tehtud 14:13 ----------

 

uppp;)!!!!!!!!!!!!

 

---------- Postitused liidetud 16-08-10 08:16 ---------- Esimene postitus oli tehtud 15-08-10 19:26 ----------

 

bumpzz!! mul vaja kiirelt raha

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ma tean seda 1$ trikki :)

 

tont ma lasen sind warnida kogu enda pc kuskil mujal mind absoluutselt ei huvita kas sa tead või mitte ja ma pole palunud seda siia postitada!!!!

 

Ja kui sa seda 1$ trikki tead siis noob miks sa ostsid endale 50krooniga sw authi FAIL NERD!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

bumpzz need olidki suht kaua seisnud

 

---------- Postitused liidetud 12:54 ---------- Esimene postitus oli tehtud 09:50 ----------

 

bumpzoor;) need maniiiiiiiiii

 

---------- Postitused liidetud 16:30 ---------- Esimene postitus oli tehtud 12:54 ----------

 

Bumpzooor!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tsau kuule mismoodi sind kätte kah saab??

mul tekkis authiga probleeme,see ei feilinud ,nii et ärge muretsege ta on usaldusväärne,aga selline naljakas juhtum

oleksin tänulik kui sa minuga kontakteeruksid mingit moodi kuna sind pole üldse messengeris olnud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.