Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lukkenjnr pure päevik.

Soovitatud postitused

Tervist üritan siis vaikselt tegutsema jälle hakata ,hetkel plaan str 70 ajada ja siis range ette võtta,tahaks hiljem veel membuks teha ,et lisaks xp tuleks ka raha sisse.Hetkel siis 400k ja bank tühi :)

Üle üldised goalid

Rng:99

Str99

Atk40(hiljem 99 poole vb)

Hp99

Mage(hetkel ei tea mis sellest saab kõige pealt tahaks esialgsed goalid täita)

14.08.10.jpg

stats.jpg

Tänud!

Ning soovitage rs clietne kh kuna see swiftkit ajab mingit script errorit 24/7 see on häiriv

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kerge busted vms. Sa pole kindlasti kasutanud runescape.com-i clienti ja oled haledalt paintinud/photoshopinud(selles viimases kahtlen) endal selle ülemise riba juurde. Võid vabalt olla bot ja ma arvan et kui sa poleks bot siis poleks mingit reaalset põhjuselt selle sinna juurde panemiseks. Kao minema siit lihtsalt ja tee uus kasutaja.


Kryptonate.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kerge busted vms. Sa pole kindlasti kasutanud runescape.com-i clienti ja oled haledalt paintinud/photoshopinud(selles viimases kahtlen) endal selle ülemise riba juurde. Võid vabalt olla bot ja ma arvan et kui sa poleks bot siis poleks mingit reaalset põhjuselt selle sinna juurde panemiseks. Kao minema siit lihtsalt ja tee uus kasutaja.

 

Ja mis vahe kui ei ole?

 

Edu ikka :)


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

wat??? mis bot ma pole midagi valesti tienud pole bottinud ega midagi ja kohe saa näo peksu?? ma pole mingit home riba ise sinna pannud see on seal rs reklaam vms :O

 

---------- Postitused liidetud 01:15 ---------- Esimene postitus oli tehtud 01:13 ----------

 

Kerge busted vms. Sa pole kindlasti kasutanud runescape.com-i clienti ja oled haledalt paintinud/photoshopinud(selles viimases kahtlen) endal selle ülemise riba juurde. Võid vabalt olla bot ja ma arvan et kui sa poleks bot siis poleks mingit reaalset põhjuselt selle sinna juurde panemiseks. Kao minema siit lihtsalt ja tee uus kasutaja.

 

sa paned ikka täiega puusse ja kui see oleks boted kasutaja siis paneks selle illegal alla ju :D Naljahammas Swiftkiti vms clientist tehtud pilt oli see vist

 

---------- Postitused liidetud 23:15 ---------- Esimene postitus oli tehtud 01:15 ----------

 

Eile öösel sain str 64 ja hp 56 pildi tegin kuid unustasin enne arvuti kinni panemis gimpi copyda seega neid pole :S

Aga täna siis goal 65 saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tundub kerge bot, igaksjuhuks reported :D

 

sa oled küll õige inimene selleks , et teda reportida;) ise botid 100% kuna ostad authe kokku nagu näha võib illegal runescape alt ja siis paned teistele niimodi näkku. Edu acciga kui botid vaata , et ban ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

17.08.10@23.00

str%2065%2017.08.10.jpg

str65-70%%2017.08.10.jpg

 

---------- Postitused liidetud 18-08-10 00:39 ---------- Esimene postitus oli tehtud 17-08-10 23:10 ----------

 

hp57%2018.08.10.jpg

 

---------- Postitused liidetud 03:45 ---------- Esimene postitus oli tehtud 00:39 ----------

 

str66%2018.08.10.jpg

 

---------- Postitused liidetud 19:48 ---------- Esimene postitus oli tehtud 03:45 ----------

 

Tundub ,et kedagi mu päevik ei koti vist :S Aga nh jätan up ikkagist ehk liiga low lvl veel :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

väikse asja eest hakatakse paukuma juba ?

 

alguses bottis vb enam ei botti, gl

 

4p


untitled.JPG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
väikse asja eest hakatakse paukuma juba ?

 

alguses bottis vb enam ei botti, gl

 

4p

müstiline kust siuksed arvamused tulevad :D Ma vahvlis uus ja juba mingi botter kõigi arust :D

 

---------- Postitused liidetud 23:10 ---------- Esimene postitus oli tehtud 23:03 ----------

 

Vahepeal olen end siis membuks teinud ja hetkel str 67 mille unustasin pildsitada.

Üldseis hetkel siuke

ldseis%2018.08.10.jpg

 

---------- Postitused liidetud 19-08-10 22:26 ---------- Esimene postitus oli tehtud 18-08-10 23:10 ----------

 

Tervist,nüüd siis cb50

ning nüüd proovin mõnede str reward questidega 69str saada.

Hetkel...

str68%2019.08.10.jpg

hp59%2019.08.10.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

edu kenasti areneb !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
windows 98 ftw ? :D

Ise kasutad swiftkit, aga sellega pilte ei tee ? tark poiss.

 

lolliks jäid hetkel sina jh :) windows xp on ja swiftkit ei pildista vaid taob mingit errorit ja ei viitsi kottida(h)

 

---------- Postitused liidetud 22:50 ---------- Esimene postitus oli tehtud 02:21 ----------

 

Tervist algatuseks siis see ,et täna sain str 69 hp 60

str%2069%2021.08.10.jpg

hp600%2021.08.10.jpg

Siis sai veits p6katud 3 killi, esimese pilti pole aga sain 100k

2)pk150k.jpg

3)(target)targetkill124k.jpg

Hetkel siis kõik,vb teeb str 70 täna (55k xp left)

Tänan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.