Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

O:skillerit kellel runecraft 90+

Soovitatud postitused

Ostaks siis skillerit, kellel runecraft 90+ ja summi ka tehtud, et graahk teleda saaks

on võimalik pakkuda ka 80 ringis runecraftinguga kasutajat.. :).

 

PM- oma msn, kui kellelgi on müüa.

tehingu viis:MM

 

Olen kahjuks ka scammerite listis ,müüsin kasutaja ja keegi võttis tagasi :S 2 päeva jooksu tagastan talle raha..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Gl aga kellelgi pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Cink on üldse üks vastik tüüp , hakkasin oma kasutajat maha müüma , siis ta hakkas mind ostjale täiesit lampi maha tegema , et ma scammer jne . õnneks sain kasutaja maha müüdud ja läks kõik hästi . Aga pärast tehingut oli Cink tahtnud Scammida ka selle inimese kasutajat kellele müüsin oma kasutaja .

 

TEGU ON KAHTLASE VENNIKSEGA !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Cink on üldse üks vastik tüüp , hakkasin oma kasutajat maha müüma , siis ta hakkas mind ostjale täiesit lampi maha tegema , et ma scammer jne . õnneks sain kasutaja maha müüdud ja läks kõik hästi . Aga pärast tehingut oli Cink tahtnud Scammida ka selle inimese kasutajat kellele müüsin oma kasutaja .

 

TEGU ON KAHTLASE VENNIKSEGA !

 

mis asja sa ajad ? Mingi lamp tekst ju.. Vennike oled sa ise.. Gorilla kurat võtaks.

Ja ära tule siia postitusi koguma mine pane mind scammerite listi palun..ja pealegi mina olen ostja mitte müüa niiet see ei peaks kõigutama inimest kes mulle kasutajat müüb sest me teeme MM. Ja pealegi sa oledgi scammer nii ütles mulle vähemalt [email:319n8vmh]asko506@hotmail.com[/email:319n8vmh].

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tra küll lasen teid kõiki warnida kui te vait ei jää tõesti ma ei tea kedagi siin kes ütlesid praegu, et ma sacammer oli ainult 1 tüübiga arusaamatusi ja tagastan talle kohe raha ka kui 1tüüp msnni tuleb..vaatasite lihtsalt et 1 ütleb scammer ja te hakkate siin korrutama et ma scammer teil pole proofigi ju tahate ainult postitusi juurde ja kõik te saate tõesti siit varsti banni kui te samas vaimus jätkatte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tra küll lasen teid kõiki warnida kui te vait ei jää tõesti ma ei tea kedagi siin kes ütlesid praegu, et ma sacammer oli ainult 1 tüübiga arusaamatusi ja tagastan talle kohe raha ka kui 1tüüp msnni tuleb..vaatasite lihtsalt et 1 ütleb scammer ja te hakkate siin korrutama et ma scammer teil pole proofigi ju tahate ainult postitusi juurde ja kõik te saate tõesti siit varsti banni kui te samas vaimus jätkatte.

 

Kes viimasena naerab , naerab paremini!


Vabamüürlus ja illuminaadid .. see ongi reaalsus .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.