Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tere

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tere

 

tahan anda tagasisidet

selle teema mõtte on teada saada kas administraatorid võivad teha mida tahavad...

 

12 august 23-30 võtis minuga ühendust arto (ma arvan et kõik tunnete teda tema ebapopulaarsuse tõttu)

põhjuseks oli see et admin gabriel oli ta selle pärsat ära bänninud et ta ei meeldi talle ja peale kauba permently ban

Seega tahan teada kas tee võite seda teha? See et tee inimest vihkate ei tähenda seda et tee võite ta ilma asjata ära bännida!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Minu arvates me elame demokraatlikus riigis kui tõesti foorum tahab tast lahti saada oleks pidanud tegema hääletuse seega!!!!!!!

rääkisin artoga tema 10 aastasele vanusele vaatamata sain temaga ühele nõule et ta on liiga palju spamminud ja iga sugust sitta ajanud ja vannub kui saab bännist lahti ei tee seda enam

 

Olen rääkinud tõesti vahvlis inimestega ja paljud teavad artot ja ei räägi tast just head,kuid kas te ei arva et inimesed võivad muutuda....

 

 

olen teiega ühel nõul et arto on liiga palju sitta ajanud kuid anname talle 1 võimaluse veel:)

 

jõuame tagasi adminite juurde iga üks küsigu endalt kas see on õige ,et adminit teevad mida tahavad?

 

nüüd yks teine lause aga kurstsin siin admineid kuid aegade algusest saadik on mulle hea mulje jätnud sunparty minu arvates usaldusväärseim isik vahvlis

 

 

Tänan tähelepanu eest!

 

by kassak


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

mis põhjust on teil mind bännida? mina kaitsen inimest kes minu arvates võib muutuda normaalseks inimeseks ja mina soovin just enim vastust siin adminitelt ja loodan väga et arto tuuakse tagasi


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kassak, ohverda end. bannime sinu ja toome arto tagasi

 

Agree!

Arto sai vägagi õiglase banni. Vihkasime me teda kaua, banni ta ikka ei saanud. Too välja vähemalt 3 normaalset posti, mis ta teinud on. Neid polegi, kõik on spamm.

Pealegi see hääletus poleks midagi andnud, sest kõigil on midagi Arto vastu.

Ja neid võimalusi on talle kümneid antud. Nüüd kui permi on saanud on kõik rahul (v.a sina).

Demonkraatlikus riigis jah me elame, kuid vahvel ei ole demokraatlik, Arto ban on täielikult õigustatud.

Altpoolt kolmas rida on sul praegu puhas pugemine, et Sunparty Arto unbanniks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Agree!

Arto sai vägagi õiglase banni. Vihkasime me teda kaua, banni ta ikka ei saanud. Too välja vähemalt 3 normaalset posti, mis ta teinud on. Neid polegi, kõik on spamm.

Pealegi see hääletus poleks midagi andnud, sest kõigil on midagi Arto vastu.

Ja neid võimalusi on talle kümneid antud. Nüüd kui permi on saanud on kõik rahul (v.a sina).

Demonkraatlikus riigis jah me elame, kuid vahvel ei ole demokraatlik, Arto ban on täielikult õigustatud.

Altpoolt kolmas rida on sul praegu puhas pugemine, et Sunparty Arto unbanniks.

kle räägi enda eest tglt ka . pmst minugi poolest võiksime talle selle võimaluse ehk anda. :)


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kle räägi enda eest tglt ka . pmst minugi poolest võiksime talle selle võimaluse ehk anda. :)

 

Andke siis edasi talle see teine võimalus, minugipoolest. Ärge ainult pärast virisege, et ta spammib :D

@ M.

See polnud esimene spamm, mis ta tegi, see muutus liiga tihedaks spammimiseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Arto külastab vahvlit väga tihti välja logintuna


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Too lammas ise kerjas oma banni.

Gabriel rääkis küll kuidas Arto kõva meest mängis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina olen unbännimise poolt, mul on ka 10 aastane vend ja tal ka foorumis kasutaja, sellist iba ei aja, kuid ega ta mingi hull ka polnud. Ise oleme ka 10sed olnud, seega ärge muretsege, tundus, et oskab ka normaalne olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.