Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Sims 3

Küsimus

Lihtsalt viskab lampi kinni mingil ajal ilma mingi errorita, lihtsalt kinni. Enamus ajast nüüd kui hakkab laadima linna/tegelast vms. Olen proovinud neid neti asju aga need faking ei tööta, vähemalt minul. Arvuti on piisavalt võimas et kasvõi 4ja simsi jookustada aga kui ei tööta siis ei saa ka:)

Võib anda ka linki nvidia geforce 9600gt video kaardile windows 7 ja 64 bit, äkki uuendada vaja. Ise ei saa neid drivereid kuskilt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

5 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
  • 0
Author of the topic Postitas

Tegin ära kõik mis seal oli. Videokaart on uuendatud ütleb. Runisin mängu windowiga, ikka viskab kinni.

 

E/ See crahib mul nagu igal pool. Kui kujundan simsi siis. Kui laadin linna, siis. Kui ostan maja, siis. Mis kuradi asi see veel on.

Küsiks veel, kui erinev on majade ehitamise poolest sims 2 ja 3, äkki tõmban 2-he ja siis töötab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Tegin ära kõik mis seal oli. Videokaart on uuendatud ütleb. Runisin mängu windowiga, ikka viskab kinni.

 

E/ See crahib mul nagu igal pool. Kui kujundan simsi siis. Kui laadin linna, siis. Kui ostan maja, siis. Mis kuradi asi see veel on.

Küsiks veel, kui erinev on majade ehitamise poolest sims 2 ja 3, äkki tõmban 2-he ja siis töötab.

 

Mingit errorit ei ütle kah ?

 

Muidu Windows 7 ja 64 biti ei taha eriti toedata Sims 3'me, endal oli ka probleeme aga kuidagi lõpuks läks nagu "iseenesest" korda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Nii, tegin nüüd midagi ja natukene nagu töötab paremini aga viskab blue screeni vahepeal mis on tõsiselt annoying.

Muide, ma proovisin simsi w7 32bit ja xp 32 biti ikka ei töötanud, see on vist sellest et on 4gb rami ja tuleb allowida tal seda kasutada vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Nii, tegin nüüd midagi ja natukene nagu töötab paremini aga viskab blue screeni vahepeal mis on tõsiselt annoying.

Muide, ma proovisin simsi w7 32bit ja xp 32 biti ikka ei töötanud, see on vist sellest et on 4gb rami ja tuleb allowida tal seda kasutada vms.

 

RAM vaevalt hetkel takistuseks on.

 

Blue Sceen : vast arvuti töötab üle sul siis, tegu võib olla ülekuumenemisega kas protsessoris või videokaardis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.