Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Once and for all

Soovitatud postitused

Miks ma panin lukku kõik eelmised teemad, kus avaldati arvamust ja kriitikat? Asi on selles, et enamus ei suuda avaldada enda arvamust ilma vaidlemata ja idiootsusteta.

 

Ma annan teile viimase võimaluse- see teema on selleks, et rääkida ära kõik südamelt, mis teid vaevab (vahvli pihta) ilma hoiatust kartmata. Palun, mõistuse piires.

Kui läheb järjekorseks vaidlemiseks, ropendamiseks ja teiste kallal nokkimiseks, on rong läinud.

 

Samuti, kui teil on mõni küsimus minule, palun väga. Vastan siin nüüd ja avalikult.

 

Veel korra, mõistuse piires. Ilma ropendamata ja teisi halvustamata- saab ka ilusti rääkida ja enda arvamust avaldada.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Enamus teist arvab, et juhtkond paneb hoiatusi põhjuseta, ei, nii see ei ole. Teile profiili jääva hoiatuse postituse link on 'N/A' sp, et see postitus on ära kustutatud. Kuidas siis saada teada mille eest hoiatuse sain? Kontakteerud juhtkonnaga (kas siis moderaatoriga kes sulle hoiatuse pani või minuga) ja ILUSTI KÜSIDES saate ka näha, mille eest hoiatuse saite.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miks Supermani pole moderaatorikohalt eemaldatud? Sellise käitumisega inimene ei sobi juhtkonda. Või kui te mõtlete, et hoiatate ja annate teise võimaluse, on pool aastat või aasta rahu ning varsti hakkab see jama pihta jälle.

 

Et distsipliini saada, siis kohe esimese spam postituse eest vähemalt 24h ban, kui on veel eelnevalt kehtivad warnid, siis veel kauemaks jne. Siis nii saab üsna kiirelt korra majja. Et seda asja veel kiirendada, tuleks võtta juurde aktiivseid ning karme moderaatoreid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Niisiis, Runescape teemaga alustades, Rate alateema all võiks saada nagu pealkirju enda teemal vahetada, mitte msnis või Irc's moderaatoreid tüütama.

Accide jne müük ei tea kas rs2eestis oli, millide müük jahm, aga see accidega scammimine on jube lihtsalt-.-.

Vahvlis võiks olla vanusepiirang, 0-13 umbes on ikka suhteliselt tüütud,spämmerid jne...

Praegu lampi kirjutasin sellised, hetkel muud ei tulnud pähe, eks ma lisa juurde kui pähe tuleb.


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No sorri, kuid mida see vanusepiirang annab? Inimene näeb ära, et näiteks alla 13 aastased ei saa, paneb endal vanuse suuremaks ja kõik?

 

True dat , miski ei takista liitumist ka 9 aastasel kui piirang on 15.

 

Ei jää muud üle kui hakkate sunpartyle ID kaardist pilte saatma :D kuid , ka see oleks kerge fakeda :D


fgjjhdd0.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
True dat , miski ei takista liitumist ka 9 aastasel kui piirang on 15.

 

Ei jää muud üle kui hakkate sunpartyle ID kaardist pilte saatma :D kuid , ka see oleks kerge fakeda :D

 

Idee oleks, et hakata jagama "Usaldusväärne" embleemi müüjatele, kes saadaksid minule pildi enda ID kaardist, et tulevikus vältida scammimist.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
True dat , miski ei takista liitumist ka 9 aastasel kui piirang on 15.

 

Ei jää muud üle kui hakkate sunpartyle ID kaardist pilte saatma :D kuid , ka see oleks kerge fakeda :D

 

Ma arvan, et see süsteem peaks nii välja nägema, et... kui mõni laps hakkab registreeruma ja paneb vanuseks 11 aastat vms, süsteem automaatselt blokib ja ei lase enam registreeruda kuni ta 13 on, või siis tal peab olema TUMM staatus ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma arvan, et see süsteem peaks nii välja nägema, et... kui mõni laps hakkab registreeruma ja paneb vanuseks 11 aastat vms, süsteem automaatselt blokib ja ei lase enam registreeruda kuni ta 13 on, või siis tal peab olema TUMM staatus ...

 

Vot!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma arvan, et see süsteem peaks nii välja nägema, et... kui mõni laps hakkab registreeruma ja paneb vanuseks 11 aastat vms, süsteem automaatselt blokib ja ei lase enam registreeruda kuni ta 13 on, või siis tal peab olema TUMM staatus ...

 

see pole runecape

ip saab ka muuta noob

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
see pole runecape

ip saab ka muuta noob

 

Mõned ei oska ja ei tule selle pealegi... Paljudel pole vahetuv ip... eriti nendel kes ruuterit kasutavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Idee oleks, et hakata jagama "Usaldusväärne" embleemi müüjatele, kes saadaksid minule pildi enda ID kaardist, et tulevikus vältida scammimist.

 

see oleks super mõte, nt keegi scammib saadad proofi ja sa näitad talle tema Id kaarti picci

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ID kaart on mõttetu,ainuke mis aitab on perm. ban.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See vanusepiirang oleks ikka suht mõttetu asi ... Ma peaksin ka ära minema siis >.

Tehke midagi sellist, et kui mingi uus tüüp tahab kasutaja teha siis ta peab tegema ennem 100 posti siis ta saab päris liigmeks. Enne kui ta 100 posti pole teinud on ta mingi "algaja" vms ... = Kui 1 spam nende 100 postituse hulgas on saab kohe ban, mitte mingit hoiatust, lihtsalt ban . ? :O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vanusepiirang oleks tõesti halb mõte.

kuna osad 16 aastased käituvad rohkem lapsikult kui mõned 13 aastased.

 

Spammeritega võiks ette võtta midagi.

Aga Sunparty varjant on tõesti hea.

Embleemid oleks hea mõte ,

Ja peaks veel takistama scammerite tagasi tulekut , nagu näiteks Revo jms.

aga seda on raske teostada ma kipun arvama.


fgjjhdd0.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Id kaart on mõttetu, sest minuteada pole ükski inimene, kes siin scammi saanud , üritanud teda üles leida või avaldust politseile kirjutanud isegi kui ta andmeid teadis.

Ning id kaarti saab fake'ida.

Ma soovitan musta turu kinni panna, inimesed võivad rs24.ee-s äritseda, siin võiks olla nö arutelu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Id kaart on mõttetu, sest minuteada pole ükski inimene, kes siin scammi saanud , üritanud teda üles leida või avaldust politseile kirjutanud.

Ning id kaarti saab fake'ida.

Ma soovitan musta turu kinni panna, inimesed võivad rs24.ee-s äritseda, siin võiks olla nö arutelu.

 

you wish


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See vanusepiirang oleks ikka suht mõttetu asi ... Ma peaksin ka ära minema siis >.

Tehke midagi sellist, et kui mingi uus tüüp tahab kasutaja teha siis ta peab tegema ennem 100 posti siis ta saab päris liigmeks. Enne kui ta 100 posti pole teinud on ta mingi "algaja" vms ... = Kui 1 spam nende 100 postituse hulgas on saab kohe ban, mitte mingit hoiatust, lihtsalt ban . ? :O

 

 

Kes siis hakkab neid poste vaatama,millne spam,milline mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Parem tehke siia isikukoodi registreerimist nagu osta.ee-s. Andmebaasis oleksid isikukoodid ja korduvalt sama isikukoodiga regada ei saa.Samuti jah, internetist saab leida mõnda isikukoodi, kuid sa alati ei tea mis selle isikukoodi nimi või perekonnanimi on. Ning ei usu , et keegi juba nii loll oleks, et sellist asja hakkaks tegema. Võimalik, et vanemate isikukoode hakatakse ka kasutama.. aga kinnituseks, et sina oled see isik vms, tuleks teha kas või pilti id kaardist ja lisada hostingusse, et admin üle vaataks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Id kaart on mõttetu, sest minuteada pole ükski inimene, kes siin scammi saanud , üritanud teda üles leida või avaldust politseile kirjutanud isegi kui ta andmeid teadis.

Ning id kaarti saab fake'ida.

Ma soovitan musta turu kinni panna, inimesed võivad rs24.ee-s äritseda, siin võiks olla nö arutelu.

Kas sa mõtlesid ka ennem kui sa seda kirjutasid?:O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.