Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Millal,Miks?

Soovitatud postitused

Lihtsalt tekkis küsimus, millal muutus normaalne Rs2Eesti - Spämmi ja Scämmeri urkaks Vahvliks ?

Ja Sunparty, kui tehti teema mis teid vaevab v probleemid, miks see lukku panna ? See teema on igati õigustatud ja igaüks peaks saama seal arvamust ja oma seisukohta avaldada, sellise teema lukkupanemine kas tähendab et lukustaja ei talu kriitikat, või tõde on lihtsalt valus.


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Seal teemas läks vaidluseks ju, mingiks õiguse taganõudmiseks. Üleüldse oli kirjas et ei vaidle jne, aga Te ei suutnud sellest kinni pidada. Ma usun, et juhtkond võiks selle teema lahti teha kui seal ei oleks mingit mõttetut spämmi. Sinna saaks siis koguaeg postitada muresi ja probleeme mite ainult ajutine teema. Aga kuna seal käib selline mõttetu mölamine siis on tõesti selle teema lahti hoidmine pointless. Ma usun, et kui teema poleks kinni jauraks ikka Janek seal oma eluprobleemidega.


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tra pange janekile ban ära juba kui ta ainult n-ö laimab ja süüdistab mitte millegi eest , kui on see süüdistamine õigustatud siis milleks teema kinni panna ?

Juu siis ei olnud see õigustatud niiet pange Janekile ban ära kui ta teile ette jääb või tummaks vms

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Millal? - Kui ma ei eksi,siis 2 aastat tagasi?

Miks? - Prooviti 'runefoorum' teha 'vabaajafoorumiks'.

 

 

Said oma vastuse?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
tra pange janekile ban ära juba kui ta ainult n-ö laimab ja süüdistab mitte millegi eest , kui on see süüdistamine õigustatud siis milleks teema kinni panna ?

Juu siis ei olnud see õigustatud niiet pange Janekile ban ära kui ta teile ette jääb või tummaks vms

 

Mkm, need olid mu viimased sõnad seal ja ega ma ainuke polnud kes süüdistas, kui sa asjast ei tea, siis loe ja uuri algusest peale.

 

Edu...

 

 

Aga usun, et me ei pea siin spammima, saame rahu ükskord? :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tra pange janekile ban ära juba kui ta ainult n-ö laimab ja süüdistab mitte millegi eest , kui on see süüdistamine õigustatud siis milleks teema kinni panna ?

Juu siis ei olnud see õigustatud niiet pange Janekile ban ära kui ta teile ette jääb või tummaks vms

 

Pigem sinule. Sina pole mingi ütleja, kas Janek saab banni või mitte. Kui Janek nii ette jääks, siis oleks ta ammu banned.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Millal? - Kui ma ei eksi,siis 2 aastat tagasi?

Miks? - Prooviti 'runefoorum' teha 'vabaajafoorumiks'.

 

 

Said oma vastuse?

Millal on esimene küsimus, Miks käib teise asja kohta ültse-.-.


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellistel teemadel lihtsalt pole mõtet, kuna 90% ei oska normaalselt enda arvamust avaldada- k.a Janek, kes jälle tõstatas selle teema, millest ta lubas edaspidi vaikida.

 

Minu poolt idee, et teha teema, kuhu saate rahus kirjutada enda kriitika ja kirjeldada enda tundeid, ilma hoiatusi saamata. Nii, kui läheb jälle vaidluseks paneme teema lukku ja enam sellist võimalust ei tule. Okei?


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.