Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Just another range/obby mauler

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
FLetching 98 täna?

Edu muidu.

Kahjuks mitte kuna bonuse pühendan range'ile ja fletch paistab järgmisse p2p-sse jäävat, sest p2p lõppeb laupäeva õhtul millalgi. Arvan, et hetkel on targem enda 100k knife'e/nooli ära loopida enne. (Sai vist ostmisega üle pingutatud, ei kujutanud ette, et nii aeglaselt lähevad)


Kryptonate.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
attacki ära f2ps tee .

Tree Gnome Village , Grand Tree , Waterfall jne kõik annavad attack xpd .

 

Kas oskad ka öelda mis leveli ma sealt sebin kui need ära teen? Või arvutan ise?

 

---------- Postitused liidetud 21:59 ---------- Esimene postitus oli tehtud 21:21 ----------

 

To I 1337: Nende kolme questiga saan atki level 41 ilusti, sealt ainult 1,5k 42-ni ka siis.

 

Võtsin vastu otsuse et müün kõik oma range asjad, mis ostetud said õhtul maha nüüd ja teen fletchii ikkagi 99 :) Aega veel natuke on ja loodan et jõuan. Rangei saan ma f2p-s ka teha aga fletchi ikka f2p-s naljalt ei tee :D

 

---------- Postitused liidetud 04-09-10 10:25 ---------- Esimene postitus oli tehtud 03-09-10 21:59 ----------

 

Tänane päev ainult veel :S

Fletch98.png

 

---------- Postitused liidetud 10:34 ---------- Esimene postitus oli tehtud 10:25 ----------

 

Aa, tahaks veel küsida, et kas skilcape on f2p-s p2p item?

 

---------- Postitused liidetud 10:47 ---------- Esimene postitus oli tehtud 10:34 ----------

 

Jätan sõbra orjama kuna olen homse õhtuni ära.


Kryptonate.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Seljuhul üsna kahju... Goalidesse unustasin lisada veel magicu. See oli täitsa meelest läinud :)

 

---------- Postitused liidetud 22:56 ---------- Esimene postitus oli tehtud 15:10 ----------

 

Nagu mulle pooltundi tagasi teatati, siis on fletching 99 ja keep käes. Pilti hetkel vist ipodist ei lisa aga hea töö icesense :)


Kryptonate.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No loodame, no loodame :) ei jõua koju saamist ära oodata, et juba non-combat skillidega korralikult pihta hakata f2p-s

 

---------- Postitused liidetud 23:27 ---------- Esimene postitus oli tehtud 13:54 ----------

 

Siin ta on:

fletch99.jpg


Kryptonate.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis nüüd siis ? :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Gratz on 99 ;)


Kui sul üldse midagi kiiret on siis see on su ajurakkude hävimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Õnnitlused ka minu poolt . .:)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.