Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: lvl 136, üpriski hea main. Odavalt, K I I R E !

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

OMFG cobalt, mis accist sa räägid?

ainuke account mille ma olen maha müünud oli vist Shimmy'le, küsi temalt et pole üle poole aasta tagasi võetud.

Kui te ei tea mitte m'igi, siis pole mõtet threadi spämida, warni peakside saama sellise pasa eest !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Seletasin juba surmale ära, et sain keylogged ning pole 2 kuud rsis käinud.

Kutsuge mystic teemasse ja küsige temalt kust ta acci sai, ta väidab seal et on teine omanik? talk about lieing, kui midagi mõistliku pole öelda siis stfu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seletasin juba surmale ära, et sain keylogged ning pole 2 kuud rsis käinud.

Kutsuge mystic teemasse ja küsige temalt kust ta acci sai, ta väidab seal et on teine omanik? talk about lieing, kui midagi mõistliku pole öelda siis stfu

 

mida sa ajad sitta mees 2 kuud tagasi keylogged wow mõnus lie su vana teema alles idu niiet valetad eemine teema sul mingi nädal paar päeva peale vana http://www.vahvel.net/showthread.php?58828-M-Cb-126-136-%FCsna-korralik-Main.&highlight=

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mina ei müünud seda mysticule, see acc oli tollest eelmisest topicust müügis veel ning proovisin sisse logida nüüd hiljuti ja oli kadunud.

Saigi 2 kuud tagasi keylogged ning millegipärast arvan, et kuidagi võeti tolle kaudu acc tagasi. Eelmine teema jäi seisma kuna ma olin busy.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
OMFG cobalt, mis accist sa räägid?

ainuke account mille ma olen maha müünud oli vist Shimmy'le, küsi temalt et pole üle poole aasta tagasi võetud.

Kui te ei tea mitte m'igi, siis pole mõtet threadi spämida, warni peakside saama sellise pasa eest !

 

johannes223 vöi johannes233.

 

ma tean et sellel tehti bank drop isegi, yt oli video


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
johannes223 ma müüsingi maha ning minu arust pole probleeme tollega olnud, vähemalt shimmy pole kurtma tulnud siiamaani.

 

ütleme siis nii, et sa müüsid mingile sutrale(sutra oli ta viimane kasutajanimi foorumis). sutra müüs mulle, ma mängisin, müüsin edasi. 2 nädala pärast oli acc tagasi tömmatud, ja siin müügis. sa müüsid cobaltile, cobalt sai scammi, nüüd on see jälle kellegi kolmanda isiku käes


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

no siis kui seda acci on nii palju edasi müüdud(johannes223) ning üle saab keegi kuskilt, ei mängi selles mina kui esimene omanik mitte mingit rolli.

 

---------- Postitused liidetud 23:33 ---------- Esimene postitus oli tehtud 23:32 ----------

 

SEDA ACCI mida ma siin praegu üritan müüa, pole ma mitte ühelegi isikule kunagi müünud, ei ole ostjat olnud. Aga praegu kiire ja annan odavalt ära ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

oi villu, mida sa sokid? kindlalt olen esimene omanik ja shimmy oli teine omanik, there's no way et see käis gold4rs'ist läbi ja 2le inimesele?

 

Shimmy oli 100% teine omanik, kui sa tuled seletama et ma wnbe.. pead sa ikka päris online hero olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
oi villu, mida sa sokid? kindlalt olen esimene omanik ja shimmy oli teine omanik, there's no way et see käis gold4rs'ist läbi ja 2le inimesele?

 

Shimmy oli 100% teine omanik, kui sa tuled seletama et ma wnbe.. pead sa ikka päris online hero olema.

 

kuidas saab shimmy 2. omanik olla? ma ostsin sutralt,kes ostis selle sult, küsisin ka sult üle veel, müüsin edasi mingile kasutajale, ei mäleta kes oli, 2 nädala pärast oli siin müügiteema, kus sa müüsid seda acci.. pärast nägin seda acci cobalti käes ja siis yt'is.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.