Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kuuri taga end täis imenud sänikael ähvardas politseinikku näopeksuga

Soovitatud postitused

VIP

Pärnus Vanapargi tänaval kutsusid naabrid politsei noortekambale, kes juba neljandat päeva hoovis jõi, lärmas ja laste liivakasti oksendama käis. Nagu politseisaate Krimi ülesvõttest näha, oli tegemist täitsa “hirmuäratavate” vandammedega.

 

http://www.reporter.ee/2010/08/04/kuuri-taga-end-tais-imenud-sanikael-ahvardas-politseinikku-naopeksuga/

 

Sai kõvasti naerda!! :who:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

"Ma olen MMA-s käinud" , hahahhaha :D

Ma ei taha teada ka kuidas see poiss kolki sai peale seda kui kaamera enam ei filminud.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pole sõnu lihtsalt :D Poisil ikka julgust on...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tõruke pani raudselt talle paar tugevamat. Olen ise sama mendi käest saand kui eest ära jooksin ja kätte said lõpuks.

 

sul niuke muskel ju ,miks lõuga ei kütnud.

ja ime pole ,et kätte saadi ,kui sa jooksed plätadega ja samal ajal kannad sokke!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
sul niuke muskel ju ,miks lõuga ei kütnud.

ja ime pole ,et kätte saadi ,kui sa jooksed plätadega ja samal ajal kannad sokke!

 

Juur ja Oja teevad juba Ärapanijat eks. Sa ei pea see isik olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sul niuke muskel ju ,miks lõuga ei kütnud.

ja ime pole ,et kätte saadi ,kui sa jooksed plätadega ja samal ajal kannad sokke!

 

oii kus praegu rebis :D. ma võin mendile lõuga kütta küll, aga pärast olen ise siruli enda vere sees.

tbh, sa võiksid oma lõuad üldse koomale tõmmata keegi võib sulle kunagi haiget teha sellise suu pärast.

Tahad sa tõesti öelda, et sa pole ennem näinud kuidas keegi kannab sokke ja plätasi? Kus sa elad, raudselt mingis krdi maa kolkas kus müüakse feik krokse ja kõik lasevad seal nendega ringi.

 

---------- Postitused liidetud 18:30 ---------- Esimene postitus oli tehtud 18:24 ----------

 

sina omaarust üritasid ka praegu ära panna v? Ei õnnestunud, töllakas.

 

aga see mma vend ajas naerma küll, "paned käerauad mulle peale oled kõva vend nüüd" :D

 

Sama ütlen mina sinu kohta praegu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
oii kus praegu rebis :D. ma võin mendile lõuga kütta küll, aga pärast olen ise siruli enda vere sees.

tbh, sa võiksid oma lõuad üldse koomale tõmmata keegi võib sulle kunagi haiget teha sellise suu pärast.

Tahad sa tõesti öelda, et sa pole ennem näinud kuidas keegi kannab sokke ja plätasi? Kus sa elad, raudselt mingis krdi maa kolkas kus müüakse feik krokse ja kõik lasevad seal nendega ringi.

 

---------- Postitused liidetud 18:30 ---------- Esimene postitus oli tehtud 18:24 ----------

 

 

Sama ütlen mina sinu kohta praegu.

 

 

Ma kannan ka plätasi sokkidega ... :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellised vennad kes ässavad on tavaliselt mingid pussud noh. Mul kah sõber käis MMA-s ja pole küll tema suust kunagi kuulnud, et " Kuule kuule, ma käisin MMAs ju ma olen tehtud mees. "

to Krõpsss.

Ise tead seda pärnakat? Ma olen aru saanud, et sa elad pärnus.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sellised vennad kes ässavad on tavaliselt mingid pussud noh. Mul kah sõber käis MMA-s ja pole küll tema suust kunagi kuulnud, et " Kuule kuule, ma käisin MMAs ju ma olen tehtud mees. "

to Krõpsss.

Ise tead seda pärnakat? Ma olen aru saanud, et sa elad pärnus.

 

Olen teda linnavahel näinud, ma arvan, et ta elab sindis vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Chuck Norriseid on vaja ju kaamera ette :D


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.