Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Otsin head nõu.

Soovitatud postitused

Ei oska enam midagi kasutajaga ette võtta. Kõik varem püstitatud goalid on saavutatud ja ei tea enam kus ja mida teha. Sooviks siis mõnelt targemalt head nõu saada :) Kunagi sai see kasutaja tehtud range pure eesmärgil ja nii see võiks ka jääda. Vähemalt algul.

Hetke skillid:

Skillid.jpg

Pank:

pank.jpg

 

Kiiret vastust ootama jäädes.


Kryptonate.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Olgu veel lisatud et olen p2p. Aga sooviks siis pisut infot et kus teha range'i jne. Range on alati olnud südamelähedane, seega tahaks seda siiski 99 pressida aga kus? Võiks pakkuda erinevaid viise/kohti nii igavaid kui põnevaid. Kiirus on olulisim.


Kryptonate.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Milleks sa STR'i tegid siis ? Nagu ma aru saan oled sa üritanud hübriidi vms teha. Nüüd mine kipa sw ja lase str up.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Wc 99 raha põhimõttes. Mingi 3-4m tuleb juurde, siis võid range 85 lasta kuidagi. Lase hunt 99 ning nende chinnidega lased range 99


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Aga kus ma siiski range kõige kiiremini 99 pressiks?

 

To N2pster: Kus ma neid chinne kasutan? Ei viitsi väga ape atolliga nusperdada ilma prayerita ja värgita. Kuna tahaks ilma prayerita teha seda kasutajat.


Kryptonate.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mina laseks skillid ülesse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Suht pealiskaudne vastus...

Anna mulle järjekord ja ma järgin :)

 

E: Hetkel löön pest controlis range'iga aega surnuks, teenin void fulli jaoks ja ootan vastuseid.

 

E2: Pole juba aasta rune'i mänginud ja nüüd kui tagasi otsustasin tulla siis ei mäletan enam mõningaid asju. Kust sai slayer assignmente?


Kryptonate.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nii et str siis soul wars ja range slayeriga koos.

Aga tahaks siis üle küsida veel et kus ma slayeri ülesandeid saan? (tõesti meelest läinud ja ei ole hetkel jaksu otsida)

 

Slayer ülesandeid saad sa igalt slayer masterilt. Need on igalpool üle runescape kaardi. Sulle sobib Vannaka(vms), tema asub varrocki all dungeonis, lähed sealt edgevillest alla. Siis seal all kuskil on. Skulli märgi abil leiad ta kaardil.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.