Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Suurpuhastus?

Soovitatud postitused

Keegi ei ole palunud suurpuhastada minu poste? Mul 100 posti läinud, et nagu wtf düüfs?

Vabateema tõsteti foorumi meelelahutuse alla, kõik teemad mis on seal, nendelt postcounti ei tule. Sinna läksid ka su 100 posti.

See number ei ole nagunii mingi näitaja, ega see inimest arukamaks ei tee ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hehe, "kuhu mu postid kadusid?" :D

Samas võiks teha, aga samas kui oled siin kaua olnud ja mõni igivana teema/õpetus, kus on kasulikku materjali ja infi, siis ei tahaks, et need teemad kaoks... (H)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vanade teemade kustutamine küll minumeelest eriti hea idee pole .. kuna kui kellegiga hakkad äri tegema, siis lased ennem nime ja msn-i ikka Vahvli otsingust läbi ja kui sealt juba midagi kahtlast silma hakkab, siis on teada, et ei ole mõtet asja lõpuni teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mingid sellised kasutajad võiks maha võtta,kes juba mingi aastast 2006-2009 ja mingi 50 posti vms ja enam ei käi siin.

selles on küll supermanil õigus.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei näe asjal mõtet.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.