Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kaebus

Soovitatud postitused

Okei Superman rikkus täna mitmeid reegleid, muutis lampi mu postitust ning sulges teema.

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?59911-Rannabiitseps-2010&p=863730#post863730 Veenduge ise, vaadake ka ta eelmiseid spämme jms.

 

Ja mida teeb Administratsioon selle peale? Üks teie administraatoritest käitub ebaviisakalt saidi külastajatega, spämmib, ropendab.

Tahaks näha, et vahvel.neti administratsioon tõesti võtab sellise käitumise peale midagi ette mitte ei löö käega.

 

SUPERMANILE:

See ei ole ähvardus, kuid sinusuguse nifferdise otsiks heameelega ülesse ja viskaks paar head släppi.

Mees võta end kokku ning näita, et sul vähegi mõistust peas on sest muidu oled sa siit foorumist varsti läinud...kui nii veel kaua jätkad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Öelge mis te tahate(juhtkond), aga tema käitumine oli tõesti lapsik.

Tema, kui vanem inimene(arvatavasti) ja foorumi moderaator ei tohiks niimodi käituda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hakka nutma ja kandideeri uueks moderaatoriks tema asemele siis


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuidas ta üldse uuesti modeks sai?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga krõpsss , seda on ju kohe aru saada, et sa tegid teema vaid selleks et uhkustada oma biitsepsiga ja oma 4. kohaga. sa võid vastu vaielda, aga mina jään oma arvamuse juurde :)

Aga ausalt öeldes mul täiesti savi, kas ta jääb modeks või ei jää, midagi ei muutu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aga nii ongi... mis siin teha. Ma olen ammu öelnud, aga nomh...

Mul muutis ka postitust, kus oli küsimus, kus linnas asute? Panin siis kirja Tallinn, tema muutis seda Venemaaks..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.