Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Probleem pingiga

Soovitatud postitused

VIP

Hei, probleem siis.

 

Mul on nii, et mõnes outkasti serveris on ping jumala kõrgel.. näiteks Relax Jailbreakis

ning ka Eesti deathrunnis.

Mujal on jällegi ping jumala korras. Milles probleem võib olla?


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eesti DeathRun pole outkastist :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eesti Dr ja Relax Jailbreak , Eesti Dr on täis topitud pluginaid . Relax Jailbreagis on lihtsalt koormav mod kuigi mul on sealt pooled asjad maha võetud . :)

 

Mul endal on samamoodi Põlva Driga , aga Eesti Drist ei anna rääkidagi ainuke hea asi Eesti Dril on FastDl , mida Põlval enam pole .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Irw Eesti DeathRunnis on umbes 25 plugi, kas seda on palju?, lisaks on seal DRM, mis on koormav asi cpu'le jms, seega chriss ära tule minu serverit mustama, kui sul midagi paremat teha ei ole.

 

Tõsiselt chriss, kui sul on midagi mu vastu, siis saada PM, mitte ära läbusta teemasi, see on arusaadav, et sul on mingi viha mu vastu, kuna sa ni**usid oma serverid, mida mult rentisid ning siis süüdistasid mind. Seega ela oma elu, mis see sinu asi on mida teised teevad.

 

Kui mul oleks hetkel aega, saaks DRM lahti aga ei ole hetkel. Nii et palun chriss mine ja tegele enda servudega, mitte musta teiste omi.

 

Lisaks võiksid eesti keelt õppida rohkem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Irw Eesti DeathRunnis on umbes 25 plugi, kas seda on palju?, lisaks on seal DRM, mis on koormav asi cpu'le jms, seega chriss ära tule minu serverit mustama, kui sul midagi paremat teha ei ole.

 

Tõsiselt chriss, kui sul on midagi mu vastu, siis saada PM, mitte ära läbusta teemasi, see on arusaadav, et sul on mingi viha mu vastu, kuna sa ni**usid oma serverid, mida mult rentisid ning siis süüdistasid mind. Seega ela oma elu, mis see sinu asi on mida teised teevad.

 

Kui mul oleks hetkel aega, saaks DRM lahti aga ei ole hetkel. Nii et palun chriss mine ja tegele enda servudega, mitte musta teiste omi.

 

Lisaks võiksid eesti keelt õppida rohkem.

 

25 plugini pole üldse palju :) mul vist umbes 50 :P


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Eesti Dr ja Relax Jailbreak , Eesti Dr on täis topitud pluginaid . Relax Jailbreagis on lihtsalt koormav mod kuigi mul on sealt pooled asjad maha võetud . :)

 

Mul endal on samamoodi Põlva Driga , aga Eesti Drist ei anna rääkidagi ainuke hea asi Eesti Dril on FastDl , mida Põlval enam pole .

 

P6lva fast dl laetakse teise kohta üle, sellepärast hetkel pole (I)


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Eesti DeathRun pole outkastist :)

 

Ma mõtlesin, et outkastilt renditud mõnes serveris ja mõnes teises hostitud serveris :)

 

---------- Postitused liidetud 23:28 ---------- Esimene postitus oli tehtud 23:27 ----------

 

Mul ka suht pingi jama , Pubides ping 15-30 kõigub ning Eesti DRis on 40-60. Keegi teinud omal või teab siis visake mingi link kus õpetus. tänud.

 

Deathrun ongi lihtsalt koormav mod, seal on kõigil niuke 40-60


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Irw Eesti DeathRunnis on umbes 25 plugi, kas seda on palju?, lisaks on seal DRM, mis on koormav asi cpu'le jms, seega chriss ära tule minu serverit mustama, kui sul midagi paremat teha ei ole.

 

Tõsiselt chriss, kui sul on midagi mu vastu, siis saada PM, mitte ära läbusta teemasi, see on arusaadav, et sul on mingi viha mu vastu, kuna sa ni**usid oma serverid, mida mult rentisid ning siis süüdistasid mind. Seega ela oma elu, mis see sinu asi on mida teised teevad.

 

Kui mul oleks hetkel aega, saaks DRM lahti aga ei ole hetkel. Nii et palun chriss mine ja tegele enda servudega, mitte musta teiste omi.

 

Lisaks võiksid eesti keelt õppida rohkem.

 

 

 

Kuule nali , nüüd võin sulle üht öelda , kao trenni paksu . Sinu möla peavad siis kõik teadma ? Oo oled lahe .

 

Mine tegele enda servudega , mida sul kahjuks pole . :D Üks on ka ja see on ka kirjavigu täis ja bugge ka .

 

Midagi ütlemist on PM'i ise ega ma sinu ori pole . SINA PEAD JU TRENNI TEGEMA! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuule nali , nüüd võin sulle üht öelda , kao trenni paksu . Sinu möla peavad siis kõik teadma ? Oo oled lahe .

 

Mine tegele enda servudega , mida sul kahjuks pole . :D Üks on ka ja see on ka kirjavigu täis ja bugge ka .

 

Midagi ütlemist on PM'i ise ega ma sinu ori pole . SINA PEAD JU TRENNI TEGEMA! :)

 

Kle pojake, mine ja mölla kellegi teisega tõsiselt, kas sinu mõla peavad kõik kuulama ning võid teadmiseks võtta ma pole paks, seega jah ei tea kust sa infot võtad, ema üsast? Palun mine joo ennast surnuks vms.

 

Ära muretse need serverid tulavad lähikuudel ja siis pole sul millegi üle vinguda, kuna siis mul on serverid(mitmuses). Lisaks minu server sinuomaga võrreldes on mis? 5-7x populaarsem ja parem, tegelt iga server on sinuomast parem, kuna omanik on juba selline väike tatikas, kes ei suuda oma tundeid õigesti väljendada, siis sõimab kõiki jne. Ela oma elu, ära trügi minu omasse, okay pojake?

 

Tõsiselt nagu, mis sul mu vastu on? Ole juba ükskord vait.

 

Mingi mure vms? PM mitte ära solgi koguaeg teiste teemades.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Näen et siin pingiga seoses teema olemas , mul ka üks probla , see vist küündib rohkem interneti poole . Nimelt siis mängid rahulikult eks , ja järsku ilge lagg , ping üle 700 , üles paremasse nurka tuleb mingi WARNING : CL_fresh.... plapalapala edasi . Kui lähen mängust välja , internetti , on ka see aeglane . Varem pole sellist asja olnud , ühte lehte avab suht mingi 10-15 sekki , mudu pool sekiga ees . Ja muidu mul csis ping maximum 20 kui eesti servudes .


Mis siia kirjutama peab?!

MSN: [email:22nqi4rq]joonas.kuuskla@hotmail.com[/email:22nqi4rq]

 

LIITU :

http://11x11.com/?ref=67348

^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tundub nagu netiühendusega midagi viga, nagu cs koormaks neti täiega. Endal oli sama jama vahepeal aga seda vaid internetiga, nimelt üks vend pingis mind :), proovi neti draivereid reinstallida vms, võid ka csi reinstallida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma kustutan paar mängu ära mida ma ei mängi , siis pigem csile reinstall . See prob csi isu täiesti välaj lülitanud .


Mis siia kirjutama peab?!

MSN: [email:22nqi4rq]joonas.kuuskla@hotmail.com[/email:22nqi4rq]

 

LIITU :

http://11x11.com/?ref=67348

^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Teema lukku, sain abi juba


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.