Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: 126/136.

Soovitatud postitused

VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
msn?

 

ta ei osta sult seda 100%.

 

pakun 350.- ehk


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Imelik aga mine ei leia selle acci ostu tehingut ja sa ütled, et trashcan on usaldusväärne, kuid tal ei ole üldse tehinguid.

Trashcan pani sulle täna tehingu, kuid seal ostu teemas pole sõnagi tollest kasutajas ja kui isegi sa ostsid selle kasutaja tema käest, siis oli see täna ning sa ütled, et ta on usaldusväärne, kui pole veel ühtegi päeva möödunud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tehing sai alles täna pandud.

Seal teemas pakkus ta teist acci, msnis pakkus maini ka.

Btw, TrashCan ON usaldusväärne.

Paljud on temaga tehinguid teinud, kuid ta pole tehinguid tahtnud.

Niiet ära posti, kui sa mitte midagi ei tea. Ajudoonor. -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tean, et ei osta...

350.- smd.

 

Tehing sai alles täna pandud.

Seal teemas pakkus ta teist acci, msnis pakkus maini ka.

Btw, TrashCan ON usaldusväärne.

Paljud on temaga tehinguid teinud, kuid ta pole tehinguid tahtnud.

Niiet ära posti, kui sa mitte midagi ei tea. Ajudoonor. -.-

 

Vali oma sõnu tattnokk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tere , kõik haterid, Mina müüsin talle oma maini maha , kui ei usu , siis ärge uskuge , mul on üle 40 tehingu, ma lihtsalt ei taha neid, . Andmed , mida annab teile sunny, võite mulle ülelugemiseks anda, või siis küsite kasvõi minukäest andmed , annan teile need kohe ära (ärge nüüd üritage scammima tulla okei?) , ning mul pole vaja probleeme mingi mängu pärast, ise olen quited, seega mind eriti ei huvita , miks kuradima pärast ma muidu kasutaja maha müüsin?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tere , kõik haterid, Mina müüsin talle oma maini maha , kui ei usu , siis ärge uskuge , mul on üle 40 tehingu, ma lihtsalt ei taha neid, . Andmed , mida annab teile sunny, võite mulle ülelugemiseks anda, või siis küsite kasvõi minukäest andmed , annan teile need kohe ära (ärge nüüd üritage scammima tulla okei?) , ning mul pole vaja probleeme mingi mängu pärast, ise olen quited, seega mind eriti ei huvita , miks kuradima pärast ma muidu kasutaja maha müüsin?

 

Tänud. :)

 

Up.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.