Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vaablased

Soovitatud postitused

Jeps , need on jubedad olevused . Sõber niitis muru , sai otsaette vaablase käest . Mõlemad silmad paistetasid kinni .

 

Aga ise olen ka neid ikka üpriski palju näinud . Kui aus olla siis ma suht kardan ka neid , kuna mul mesilaste,herilaste ja vaablaste vastu allergia .

See on pms niimodi , et kui sutsu ära saan , siis kas tuleb überkiga paistetus või siis halvimal juhul suren .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks ta loll peaks olema?

Üks vaablane võib isegi hobuse ära tappa enda nõelamisega. :)

Ma lugesin, et 1 nõelamine võib inimese tappa ja 3-4 hobuse.

Aga jah, vaablase nõelamine pidid vererõhu hästi madalaks tegema ja ilma kohese arsti abita võib tõesti õnnetult lõppeda.

 

Kusjuures, see aasta polegi ühtegi näinud. Eelmine aasta neid ikka lendas tuppa. Sain ühe isegi pudelisse kinni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nojah, ma hoian akent igaksjuhuks kinni praegu.

Maal atm 5 aastane vend, ja kui ta nõelata saab on asi tõsiselt perses.

Ta diabeetik ka veel, ei tea kas asi puutub sellesse , aga tavaliselt on paljud asjad rohkem ohtlikumad diabeetikutele jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jeps , need on jubedad olevused . Sõber niitis muru , sai otsaette vaablase käest . Mõlemad silmad paistetasid kinni .

 

Aga ise olen ka neid ikka üpriski palju näinud . Kui aus olla siis ma suht kardan ka neid , kuna mul mesilaste,herilaste ja vaablaste vastu allergia .

See on pms niimodi , et kui sutsu ära saan , siis kas tuleb überkiga paistetus või siis halvimal juhul suren .

 

emal ja isal kah sama, pole kindel kas mul on, aga kui vanematel, siis peaks ju ikka lapsel kah olema

 

orig_17555792_aEQS.jpg

 

 

need on ikka suured elukad, seepärast ei tahagi eriti maale minna :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kunagi rääkis uudistes, et üks mees sai kaelapeale nõelata ja suri ära. Kõri paisus niipalju, et ei saanud hingata.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.