Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vaablased

Soovitatud postitused

On keegi siit veel tähele pannud, et tolle kliima muutuse tõttu on meil hästi palju vaablasi see aasta?

Võibolla ei ole ma lihtsalt hästi palju kokku puutunud, aga ärkasin täna hommikul ja vaablane oli laes.

Eile lõuna paiku vaatasin telekat ja kardina taga oli vaablane aknalaual.

Õues ka näinud paar korda ikka.

Mis teie arvate?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Olen tähele pannud, et neid on palkmajades kõige rohkem. Ise pole mujal näinud. See aasta pole ühtegi näinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

jaaa:D, nõelata saad 30min pärast kutu kah kui arstiabi ei saa=D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen see suvi vist ainult 1 vaablast näinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1 kord nägingi sel suvel, kui vanemad otsustasid suitsupausi teha ja värsket õhku hingama, siis vaablane väljas ja kõik jooksid autosse :D kihutati hirmuga minema veel.

 

Kui ema saab vaablaselt nõelata, siis ta elupäevad on loetud

 

tgelt 2008 aasta suvel oli kh peipsis mingi värk, et hingasime õhtul rõdul värsket õhku, siis isa hakkas valgusega mängima ja hirmutama meid nende vaablastega, mingi 30 vaablast olid kohal, pärast seda sinna kanti minna ei taha :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma pole ühtegi herilast see aasta näinud, rääkimatta vaablasest.

 

Viimati nägin vist 4 aastat tagasi, ühe puu sees oli pesa, väga raju oli :D


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mingi nädal aega tagasi tapsin ühe isegi ära , suht uimo vend oli , päris pirakas ka teine , algul ehmatasin ära pärast oli savi :D

 

nii kui herilast/mesilast näen kohe hakkan ärritama , (pole elusees nõelata saanud) ano vaablaselt pidi rõvedam olema,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.