Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Uus Hide&Seek Server. ``

Soovitatud postitused

Rofl, sinu serveritest ei hakka rääkimagi, shellil mis 10 max pea admini? Tõesti väga palju eksole.

 

Kallis , vL. Kas ma rääkisin sinuga ? Tunned end puudutuna . 10 peaadminni on vägagi palju 1 serveri kohta .

 

Ja vL räägi enda servudest ka veits , kaua need püsisid sul ? 10 päeva .

Ära arva endast niipalju . :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kallis , vL. Kas ma rääkisin sinuga ? Tunned end puudutuna . 10 peaadminni on vägagi palju 1 serveri kohta .

 

Ja vL räägi enda servudest ka veits , kaua need püsisid sul ? 10 päeva .

Ära arva endast niipalju . :)

 

Irw jälle hakkad selle teemaga pihta w? Ma ammu seletasin mis juhtus ja sorry 10 peaadmini on igati normaalne populaarsele serverile. Ja btw, need serverid mis suvepuhkusele läksid olid umb 2 kuud üleval.

 

Ära arva, et sa nii tähtis ise oled.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Irw jälle hakkad selle teemaga pihta w? Ma ammu seletasin mis juhtus ja sorry 10 peaadmini on igati normaalne populaarsele serverile. Ja btw, need serverid mis suvepuhkusele läksid olid umb 2 kuud üleval.

 

Ära arva, et sa nii tähtis ise oled.

 

 

sa vist natuke kukkund , mitme seina põrkega sa õige sündisid ?

 

Ma ütlesin ma ei rääkinud sinuga rääkisin war3 omanikuga . Kust siuksed tulevad ? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Irw jälle hakkad selle teemaga pihta w? Ma ammu seletasin mis juhtus ja sorry 10 peaadmini on igati normaalne populaarsele serverile. Ja btw, need serverid mis suvepuhkusele läksid olid umb 2 kuud üleval.

 

Ära arva, et sa nii tähtis ise oled.

 

+1 , väga kaua püsivat serverit pole nii lihtne teha ja et seal ka rahvast oleks


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Cf.ee ja outkastil väga kuulsad serverid , lamppi tulevad kohe alguses inimesed sisse . :D

 

Las olla kuulus IP, aga kui teed seal täielikku paska, bindid mängijate nuppe jne, ega siis rahvas sinna teist korda tagasi ei tule.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Las olla kuulus IP, aga kui teed seal täielikku paska, bindid mängijate nuppe jne, ega siis rahvas sinna teist korda tagasi ei tule.

 

bindin minumeelest see on vabatahtlik , alguses küsib kas tahad ,et ta bindib nuppe või mitte . Omaviga kui loll oled ja yes vajutad :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Cf.ee ja outkastil väga kuulsad serverid , lamppi tulevad kohe alguses inimesed sisse . :D

 

Irw, minu server oli täiesti tühi ja kuulus see ip küll polnud. Aga aitab teise inimese teema risustamisest? :)


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.