Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M/V: Cb 131. [ODAV]

Soovitatud postitused

Olen 2. omanik. Esimene omanik on peaaegu 30 aastane meesterahvas, keda tean IRL. Vahepeal on olnud Raiko käes, ostsin paarkuud tagasi selle uuesti enda kätte. Müüsin selle välismaale maha, andmeid ei küsitud, ma pole andnud ka niisama, täna vöeti ühendust ja anti kasutaja niisama tagasi.

Kasutaja on Safe.

Raiko tegi kasutaja panga umbes 120M peale. Hetkel on pank suht null. Iga levelini on väga vähe exp'd.

 

100725175108.png

 

AW: 300.-

 

vöi vahetan mingi kasutaja vastu, puresid mitte pakkuda.

 

Käin ette neile kellel on minust rohkem tehinguid(70+) ja modedele muidugi.

 

 

[email:ka3vltyl]tehyoker@banaan.ee[/email:ka3vltyl]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

cmon nubs, bump


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kasutaja Crown on Paci oma. Ma väga kahtlen, et inimene võtis sinuga ise ühendust ja andis niisama kasutaja tagasi. Ükski loll ei teeks nii. Sa ei saa teine omanik olla, sest see on juba Raiko käest läbi käinud ja mingi välismaa inimese. Kahte kasutajat ei tohi omada foorumis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kasutaja Crown on Paci oma. Ma väga kahtlen, et inimene võtis sinuga ise ühendust ja andis niisama kasutaja tagasi. Ükski loll ei teeks nii. Sa ei saa teine omanik olla, sest see on juba Raiko käest läbi käinud ja mingi välismaa inimese. Kahte kasutajat ei tohi omada foorumis.

 

ta vöttis minuga ühendust kuna ta ei mängi rsi millegipärast, pank oli 120m kui müüsin, ju sai surma siis, et pank on 2m..

ma olen teine omanik, raiko on 3s, ja ma ostsin raikolt selle tagasi uuesti.

mine hakka nutma nüüd.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ta vöttis minuga ühendust kuna ta ei mängi rsi millegipärast, pank oli 120m kui müüsin, ju sai surma siis, et pank on 2m..

ma olen teine omanik, raiko on 3s, ja ma ostsin raikolt selle tagasi uuesti.

mine hakka nutma nüüd.

 

Emm... Mina ostsin selle kasutaja Soulilt, tema ostis selle sinult. Seda kellelt sina selle ostsid, ma ei tea, aga kasutajat ära ei tirita, sest eelmised omanikud kõik usaldusväärsed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Emm... Mina ostsin selle kasutaja Soulilt, tema ostis selle sinult. Seda kellelt sina selle ostsid, ma ei tea, aga kasutajat ära ei tirita, sest eelmised omanikud kõik usaldusväärsed.

 

ah jah souli unustasin

 

---------- Postitused liidetud 18:15 ---------- Esimene postitus oli tehtud 13:15 ----------

 

bump.

 

Remo-mina-soul-raiko-mina.

 

andmeid teavad ainult raiko ja mina, vöibolla soul ka. kasutaja on turvaline, 300.-:P


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
pakkun vahetuseks maini : http://upload.vahvel.net/pildid/iloveyouphm.JPG

 

mm done rfd to black gloves , lunars , isles ,trials , dt ei ole , kings ransom done , pank 13m+ p2p 13days

 

Recid ja asjad võtan maha kui oled nõus , olen esimene omanik !

 

 

 

sorry for ot , aga acc on müüdud nagu ma üle-eelmisest postist aru sain.


Liitu ON24.ee ,alustus raha on 5€ kui panete registreerumisse selle koodi "PRBBOMW"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.