Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Keegi pärnu kutsekasse?

Soovitatud postitused

VIP
Sain kah sisse, kokaks. Pange kah posti järgi mis erialal olitegi .. Saame tuttavaks vms et mul ei oleks kah puhta võõra rahva juurde minna :D

 

Ka kokaks. Kus kandi poiss oled?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis teed nüüd?

 

Elektroonikaseadmete koostajaks õppima, seal oli ainult 18 õpilast ja ma arvan, et sinna saan küll sisse. Järelkonkurss. Selles mõttes olin loll ka, et ma mujale ei proovinud. Polnud ka eriti suur valik. Pärnu/kehtna/paide. Loomulikult enamus eelistaks kohta, mis oleks kodule lähedamal.


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Elektroonikaseadmete koostajaks õppima, seal oli ainult 18 õpilast ja ma arvan, et sinna saan küll sisse. Järelkonkurss. Selles mõttes olin loll ka, et ma mujale ei proovinud. Polnud ka eriti suur valik. Pärnu/kehtna/paide. Loomulikult enamus eelistaks kohta, mis oleks kodule lähedamal.

 

Seal võetakse keskmist hinnet Eesti keele, Matemaatika, Füüsika ja ühe aine järgi veel ainult. Mul sõbral oli ka 3,2 või miskit taolist ja ta sai sisse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ohmi seadus kindlasti õpi ära, katses oli see sees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga ei tea kas ka järelkonkurssi katsed samad on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Heh, täna käisin siis järelkonkursil. Tegin siis igaksjuhuks puusepaks ka katsed. Seal oli küsimused täpselt samad, mis ehitusviimistluses põhikonkursil olid. Elektroonikaseadmete koostaja erialal küsiti ohmi seadust. Küll aga valem oli ees, aga tuli välja arvutada jne. Siis oli see elektronskeem(vms ta ka oli) ja tuli siis Amper- ja voltmeetrid paika panna. Siis oli mingisugused teisendused ja muud küsimused. Midagi väga rasket seal küll ei olnud. Muidugi mõne asja üle oli vaja veidi rohkem mõelda. Loodan, et saan sisse. :)

Ja kui kellelgil huvi on, et kas ma saan sisse või mitte, siis võite piiluda pingerida - Kood 5103. Elektroonika seadmete koostaja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Heh, täna käisin siis järelkonkursil. Tegin siis igaksjuhuks puusepaks ka katsed. Seal oli küsimused täpselt samad, mis ehitusviimistluses põhikonkursil olid. Elektroonikaseadmete koostaja erialal küsiti ohmi seadust. Küll aga valem oli ees, aga tuli välja arvutada jne. Siis oli see elektronskeem(vms ta ka oli) ja tuli siis Amper- ja voltmeetrid paika panna. Siis oli mingisugused teisendused ja muud küsimused. Midagi väga rasket seal küll ei olnud. Muidugi mõne asja üle oli vaja veidi rohkem mõelda. Loodan, et saan sisse. :)

Ja kui kellelgil huvi on, et kas ma saan sisse või mitte, siis võite piiluda pingerida - Kood 5103. Elektroonika seadmete koostaja.

 

Millal teada peaksid saama?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Fucking Yay. Olen sees. Elektroonika seadmete koostaja. :P

 

Sõber läks ka mul sinna, sai ka sisse. Tulevased klassivennad siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eip, Artur. Sa teed suitsu ka?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See kes Itaalia keeles soiub.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jap, see sama. Mhm, ma mõnikord Arturiga ka seal suitsu teinud. Käin muidu praktiliselt iga vahetund.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.