Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

email

Küsimus

mul oli kasutajale pandud email peale, kuid selle meiliaadressi ma kustutasin ära ja unustasin rsi üldse ära, nüüd panin nagu uue emaili peale aga seal kirjutas, et nad tahavad seda koodi, mis saadeti vanale emailile aga seda mul pole :D , ning seal oli veel ka kirjas, kui ma õigesti aru sain, et 7 päeva pärast läheb peale vms.. ühesõnaga, mis ma tegema pean, et uus emaili mul peale läheks?

 

Ning kuidas seda üldse kustutada, keegi oskab aidata?

 

Loodan mõlemale küsimusele vastust saada, :ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

6 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

äkki scammisid acci ja email oli peal, nüüd küsid meilt abi pigem?

 

jäta vana emaili koht tühjaks ja pane uus email sinna alla, ootad 14 päeva ja uus email peal


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
дkki scammisid acci ja email oli peal, nььd kьsid meilt abi pigem?

 

jдta vana emaili koht tьhjaks ja pane uus email sinna alla, ootad 14 pдeva ja uus email peal

 

loomulikult scammisin, sa sitane ajudoonor. Mis kuradi 14 päeva, seal ei ole mitte kusagil kirjas mitte midagi 14 päeva kohta, ma küsin abi, sinusugused piidrid tulevad mingit paska ajama siia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
loomulikult scammisin, sa sitane ajudoonor. Mis kuradi 14 päeva, seal ei ole mitte kusagil kirjas mitte midagi 14 päeva kohta, ma küsin abi, sinusugused piidrid tulevad mingit paska ajama siia.

 

lohh kui sittagi ei tea siis pole mötet siia mingit iba ajama tulla.

kui vanat emaili ei sisesta siis läheb 14 päevaga email maha, scammer


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.