Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Skinhead blog

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

hehehe.

Tore kui naeravad. Ma tean paljusi õigeid Skinheade kes ei naera.

Ma olen vähe erinev inimene lihtsalt ja saa aru poja.

MA POLE 150% Tõeline skinhead.

MULLE MEELDIVAD OSAD MAAILMAVAATED, Poliitiline suund ja asjad. Mitmes kord ma ütlema pean ventiilod:D?

Mulle meeldivad osad maailmavaated, osasi ma vihkan jne. Saage aru juba ventiilod:D

Lapsed koos ikka.:D:D

Ütlen veel korra, ma pole 200% Skinhead kes teeb ja järgib kõikki skinheadi põhimõtteid. On veel midagit?:D:D:D

bljää. keegi pingviini tahab osta?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei saa aru, mida te sõimate siin. Kõik inimesed ei pea olema ühesugused, kõigi lemmikloom ei pea olema koer või kass, kõigile ei pruugi meeldida just teie lemmik muusikastiil.

Skinhead, blogi mõttes, ära tee nendest spämmijatest välja ja aja oma rida. Edu blogiga, sõber ;)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Hey.

Täna siis mega tore päev.

Ärkasin suht vara ca kella 10 paiku, läksin kohvi tegema. Suutsin kohvi endale + klaviatuurile peale ajada.

Noh sai ära puhastada ja kõik korras, panin riide ja läksin õue tobile. TÕmblesin tobiga, tegin augu pluusi, just ostetud.

Siis lõpuks mõtlesin ,et täna ei tasu ikka välja minna, suht feiled värk. Loodan ,et rohkem ei felili:9

Restart. Aaa sa Ragnar?:D Krt viska pmis oma msn. Me läksime Mario, Riispere ja Pukiga minema, ei viitsinu dolla enam, sa kadusid ära:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

oo Hey, pole viitsinud postitada midagit.

Nii mis toimunud?

Eile olin ilgelt kõva töömees, aitasin sõbral lammutada, noh 8h sai lammutatud ja siis tuli välja ,et koristama peab ka. Ah hui snim, ei viitsinud mina.

Läksime käisime poes, võtsime mõned õlled, tulime minu poole ja libistasime neid, hiljem läksime edasi jooma.

Täna hommikul ärkasin kodust, ma ei tea kuidas. Igastahes ränk on olla, vaatan õue ja mega sitt ilm ka, but ma lähen nüüd õue tobile ja vaatab mis huumorit edasi teeb.

Aga dvi, ventiilod. Ma nahhui hetkel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.