Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Main, Overall 2021, Pank ~295M, QP 230/307!

Soovitatud postitused

VIP

600.-eek [email:3bjnchdt]rassu@hotmail.com[/email:3bjnchdt]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mmm , kahtlane oli see , et algul tahtsid jubedalt käest kätte teha olin nõus ja , siis järsku jutt muutus , niiet kes selle mehega äri teeb mõelge .

Minu pärast olgu sul Eeskujulik või Annetaja , aga see sinust veel ausat inimest eitee ja sinu asemel ma jääks ikka ühele metoodile kindlaks , mitte ei hakkaks vingerdama . Ütlesid , et sulle sobib , et käestkätte teha ja sa ei ela Tallinnas elad Sauel , aga käid hetkel tihedamalt Tallinas , Noo ok , aga kui ma olin nõus , siis jutt muutus ja tulid juba mingid , agad niiet mina leian , et kui sa sellist juttu ajad eisaa sa olla usaldusväärne . Ma ei saa muidugi kindlalt õelda , et sul oli plaanis mind üle lasta , aga ma lihtsalt ei viitsi Scammeritele aega raista . Mul paremat ka teha .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mmm , kahtlane oli see , et algul tahtsid jubedalt käest kätte teha olin nõus ja , siis järsku jutt muutus , niiet kes selle mehega äri teeb mõelge .

Minu pärast olgu sul Eeskujulik või Annetaja , aga see sinust veel ausat inimest eitee ja sinu asemel ma jääks ikka ühele metoodile kindlaks , mitte ei hakkaks vingerdama . Ütlesid , et sulle sobib , et käestkätte teha ja sa ei ela Tallinnas elad Sauel , aga käid hetkel tihedamalt Tallinas , Noo ok , aga kui ma olin nõus , siis jutt muutus ja tulid juba mingid , agad niiet mina leian , et kui sa sellist juttu ajad eisaa sa olla usaldusväärne . Ma ei saa muidugi kindlalt õelda , et sul oli plaanis mind üle lasta , aga ma lihtsalt ei viitsi Scammeritele aega raista . Mul paremat ka teha .

 

Mina tahtsin jubedalt käest kätte teha?

Ära sellist sitta siin kokku valeta, teeb ainult su mainet maha.

 

Sellest teemast ma pikemalt ei viitsi siin rääkida kui on veel midagi siis PM, jube naljakas stoori sul siin üldse kokku kirjutatud :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.