Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

L O L Skille päevik !

Soovitatud postitused

Tervist !

Alustan siis oma skilleri päevikuga!

skiller 100% minu tehtud. (esimene omanik)

Varem pole kavas olnud teha päevikut selle pärast hakkangi nüüd algusest pealt päevikut tegema:d

 

 

 

 

Bank:

pangaesimenepool.JPG

 

Skillid:

l_o_l_skille_skillid.JPG

 

head soovitused teretulnud !!!

Arvan, et teen vaarsti p2p tahaks nagu teisi skille ka peale f2p arendada :()

 

Suvel päris nola ei lase aga õhtuti mängin ikka.

 

---------- Postitused liidetud 00:28 ---------- Esimene postitus oli tehtud 00:23 ----------

 

Kogematta salvestasin pildi gif formaati :(

50_cooking.GIF

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

leitsin oma eelnevast teemast täna hommikused statsid üles :D täna lasin mingi 4 h rsi -.-

skillid.JPG

 

---------- Postitused liidetud 00:38 ---------- Esimene postitus oli tehtud 00:36 ----------

 

rc ja graft kohapealt ei tea :D kuna jah , rc tegelt tohutult meeldib aga aeglaselt tuleb :D

 

---------- Postitused liidetud 00:41 ---------- Esimene postitus oli tehtud 00:38 ----------

 

leitsin oma eelnevast teemast täna hommikused statsid üles :D täna lasin mingi 4 h rsi -.-

skillid.JPG

 

---------- Postitused liidetud 00:38 ---------- Esimene postitus oli tehtud 00:36 ----------

 

rc ja graft kohapealt ei tea :D kuna jah , rc tegelt tohutult meeldib aga aeglaselt tuleb :D

 

51_cook.bmp

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nüüd tudima ära :)

52_cook.bmp

 

---------- Postitused liidetud 00:54 ---------- Esimene postitus oli tehtud 00:52 ----------

 

oma asi kuidas pelan :D mis mõttega bottida mingi 20 mini töö mis siin cookingut olen teinud :D?

Main on ka cb 102 varsti ilmub selle päevik sellel olen 2 omanik... praktiliselt pool aastat.

 

---------- Postitused liidetud 00:54 ---------- Esimene postitus oli tehtud 00:54 ----------

 

lõikan sellepärast, et v6imalikult v2he ruumi võtaks :D nüüd sain selle pildi võtmise kätte nüüd tulevad hea graafikaga

 

---------- Postitused liidetud 01:08 ---------- Esimene postitus oli tehtud 00:54 ----------

 

aa ja muidu warez pildid on mul k6ik paintis kuna SK annab mingi errori

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.